Shopping Fever 2021


Shopping Fever je unikátní akce, během které jsou ve třech časopisech (ELLE, Joy a Marie Claire, dostupné během tří dnů slevové kupony do vybraných obchodů. V tomto textu se dozvíte vše co potřebujete o Shopping Fever vědět a tipy jak ušetřit během Shopping Fever ještě více.

Kdy se koná Shopping Fever?

Shopping Fever se koná pravidelně asi v polovině dubna. Tento rok však Shopping Fever začne již 1.4.2021

RegistraceKde najdu slevové kupony na Shopping Fever?

Slevové kupony z akce Shopping Fever nemusíte hledat jen v časopisech, slevové kupony můžete najít i na našich stránkách nebo v oficiální mobilní aplikaci akce Shopping Fever. Vyhnete se tak nutnosti si pořídit jeden z časopisů ELLE, Joy nebo Marie Claire.

Na našich stránkách

Během celého konání akce naleznete aktualizovaný přehled slevových kuponů na Shopping Fever na našich stránkách. Kromě přehledu slev a kuponů najdete i informaci, zda lze ve vybraném obchodě využít cashback a ušetřit tak ještě více. Kupony naleznete v přehledu všech aktuálních slev a slevových kódů.

Mobilní aplikace

Abyste se rychle dostali ke všem slevovým kuponům, které Shopping Fever přináší, můžete využít i oficiální aplikaci celé akce. Pokud si tuto aplikaci stáhnete, najdete přehledně všechny slevové kupony na jednom místě a v elektronické podobě, není tak nutné nic vystřihávat, ale stačí jen před placením ukázat daný slevový kód na displeji svého telefonu.

V časopisech

Slevové kupony najdete rovněž v časopisech Marie Claire, Joy a ELLE. V této formě akce začala a slevová příloha těchto časopisů je stále populární formou, jak získat slevové kupony na Shopping Fever. Pokud však předplatné těchto časopisů nemáte, rozhodně již nemusíte kvůli kuponům kupovat celý časopis.

Jak ušetřit na Shopping Fever

Slevové kupony Shopping Fever nejsou jedinou možností úspory. Celkový nákup můžete mít ještě o poznání levnější, zde jsou naše dva tipy jak na to.

Cashback

Pokud budete akci využívat v některém z mnoha zapojených eshopů, můžete získat při nákupu přes Kuponer i cashback. Jedná se o dodatečnou slevu, kdy vám po zaplacení nákupu vrátíme na bankovní účet několik procent z ceny celého nákupu. Je to jednoduché, rychlé a hlavně můžete slevové kupony na Shopping Fever i cashback kombinovat dohromady.

Platební karta od ČSOB

ČSOB je partnerem akce Shopping Fever, pokud při nákupu u kterého využijete slevové kupony ze Shopping Fever zaplatíte i platební kartou Mastercard, kterou vydala ČSOB, můžete u vybraných obchodníků získat slevu na celý nákup v řádu několik procent nebo jinou výhodu, jako je poukaz na další nákup či drobný dárek.

Jaké obchody jsou do Shopping Fever zapojené?

Akce Shopping Fever využívá celá řada obchodů, obecně však jde spíše o obchodníky zaměřené na prodej módy, šperků, drogerie či doplňků do domácnosti. Převážně jde o internetové obchody, ale mezi zapojenými partnery najdete i řadu kamenných prodejen nebo eshopů, které mají i své vlastní kamenné prodejny. Jaké obchody se tedy akce Shopping Fever například účastní?

Obchody s módou

Obchody a především pak eshopy s módou tvoří velkou část ze zapojených obchodů do akce Shopping Fever. V nabídce tak můžete nalézt například slevové kupony na AboutYou.cz, Answear.cz, eObuv.cz, Astratex.cz, Zalando.cz nebo Trenyrkarna.cz, pro kompletní nabídku všech eshopů s módou, které nabízejí na Shopping Fever své slevové kupony se můžete podívat v přehledu všech slevových akcí na módu.

Drogerie a parfumerie

Z drogerií a parfumérií, které se do Shopping Fever zapojují můžete pak využít slevový kupon na Sephora.cz, Fann.cz, Tetadrogerie.cz, Rosmann.cz, Notino.cz, Ageo.cz nebo YvesRocher.cz, podívat se můžete rovněž i na kompletní seznam slev do drogerií.

Další obchody

Mezi další eshopy s nabídkou slevy na Shopping Fever najdete i velké internetové nákupní galerie, jako je Alza.cz, Datart.cz nebo Mall.cz.

Jaké jsou slevy na Shopping Fever?

Spousta slevových akcí, jako Black Friday, je kritizována kvůli nereálným slevám, které jsou vytvářeny na základě uměle zvýšených cen. Například Black Friday na Alza.cz, který se koná opakovaně během roku nabízí v průměru slevy přes 30 %, reálně však slevy dosahují přibližně na 20 %. Jak je to tedy se Shopping Fever a umělými slevami? Jelikož Shopping Fever organizuje vydavatelství Burda, které si rovněž vybírá, jaké eshopy a obchody do akce zapojí, může si také stanovit jasná pravidla. Nemusíte se tak obávat, že by slevy nabízené na Shopping Fever nebyly reálné. Organizátor celé akce na eshopy dohlíži, aby byla rámcová pravidla Shopping Fever dodržena.

O akci Shopping Fever

Akci Shopping Fever zajišťuje vydavatelství Burda, které na českém trhu vlastní celou řadu tištěných i internetových médií. Zajímavostí může být, že oblíbená nákupní akce Dny Marianne je rovněž pod křídly vydavatelství Burda. Akce Shopping Fever začala poskromnu již v roce 2009 od té doby si získala značně na popularitě a stejně tak se rozrostla i základna eshopů, které jsou do Shopping Fever zapojené. Vzhledem k velké popularitě akce lze očekávat, že každoroční slevové šílenství v půlce dubna jen tak neskončí a bude tu s námi ještě řadu let.

  1. Kdy se koná Shopping Fever v roce 2021?

    Tento rok se nákupní akce Shopping Fever koná již od 1.4.2021
  2. Jak lze získat ještě větší slevu na Shopping Fever?

    Kromě slevových kuponů můžete využít i tzv. cashback na našich stránkách. Nabízíme nejvyšší cashback (vrátíme Vám peníze za nákupy) do internetových obchodů.
  3. Kde lze získat slevové kupony na Shopping Fever?

    Slevové kupony z akce Shopping Fever nemusíte hledat jen v časopisech nebo v oficiální mobilní aplikaci akce Shopping Fever.