Nejlepší slevy a kupóny
Zoot - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě


Eshop Zoot.cz je jedním z největších prodejců módy na Českém internetu. Přestože vznikl před pouhými několika lety, dokázal si snadno získat na oblibě mezi zákazníky. Obchod si zakládá na skvělém přístupu k zákazníkům, který je shrnut v jeho motu – Udělejte si radost, jen tak. Ukázkou tohoto přístupu může být možnost zakoupené oblečení zdarma do třiceti dnů vrátit nebo i taková drobnost, že k nákupu dostanete slevový kód na Zoot.cz, který můžete využít při další objednávce. Koncept samotného eshopu je v Česku poměrně ojedinělý, ale rozhodně úspěšný.

 

Slevový kupón na Zoot.cz

Zoot se od mnoha dalších eshopů s módou liší třeba i svou nabídkou. Zaměřuje se totiž hlavně na menší a ne příliš známé značky oblečení a bot, které nejsou vyráběny masově. Zatímco v kamenných obchodech a nákupních centrech najdete nejčastěji značky Adidas, Puma, Nike a podobné mainstreamové kolekce, na Zootu máte možnost koupit věci od menších českých značek nebo i těch větších, zahraničních, jako je Selected či Frank Wright.

Uvodni_strana_zoot

Zoot často podporuje prodej i speciálními slevovými kupóny, které vydává k nějaké zvláštní příležitosti. Například speciální slevový kód ke svátku sv. Valentýna nebo slevové kupóny ke státním svátkům. Dalším takovým specifikem Zootu jsou takzvané Oolovky dne, kdy je na vybrané zboží sleva vždy 50 %. Jedná se o speciální akce, které jsou každý den pouze dvě – jedna pro muže a jedna pro ženy. Nabízené zboží v Oolovcích dne se každodenně mění. A aby byl Váš nákup co nejpohodlnější, nemusíte za něj platit ani dopravu, tedy pokud nakoupíte nad 1 000 korun. Ale ani při menších částkách objednávky můžete mít doručení zdarma, stačí využít Výdejny radosti. Jako Výdejny radosti označuje Zoot svá výdejní místa, která naleznete ve spoustě velkých měst v Česku, jako je Praha, Brno nebo Plzeň a nově i v Bratislavě. Na výdejnách si můžete oblečení před zaplacením vyzkoušet, jestli Vám padne, protože zde jsou zkušební kabinky a popřípadě si můžete domů odnést jen to, co budete chtít. K zaplacenému nákupu zde také dostanete kartičku se slevovým kódem na opakovaný nákup. Výhodou těchto výdejen Zootu je také jejich poloha, která z pravidla je na frekventovaných místech, jako je vlakové nástupiště. A pokud tedy máte raději osobní kontakt s prodejcem, nebude pro Vás obtížné se na místo vyzvednutí dostat. Filozofie Zootu, šířit radost jen tak, se projevuje zkrátka všude.

V nedávné době se eshop rozhodl odměnit slevovým kupónem nebo spíše slevovou poukázkou na první nákup v hodnotě 100 korun ty, kterým Zoot doporučíte. A abyste si mohli i vy udělat radost, dostanete také slevové kód v hodnotě sto korun na další objednávku. Za pozornost také stojí kolekce vlastní značky obchodu, Zoot lokál a Zoot originál, kterým jistě nelze upřít vtip a nápad. Kolekce Zoot originál se profiluje na oblečení, které vyniká svými vtipnými nápisy. Zatímco druhá zmiňovaná privátní značka obchodu, tedy Zoot lokál, se prezentuje se zajímavými obrázky, méně pak vtipnými popisky. A ani z Dalším příkladem snahy o společenskou odpovědnost může být projekt DOBRO, kterému se eshop aktivně věnuje. Náplní projektu DOBRO je šití vlastní kolekce triček z kvalitní bavlny, které nabízí Zoot ke koupi. Zisk z jejich prodeje jde dále dobročinným organizacím. To však není vše, prodávaná trička jsou tzv. fair trade, bavlna k jejich výrobě je tak vykupována od malých pěstitelů za rozumné ceny, čímž je značně podpoříte. Jste-li příznivcem výhodných cen, tak můžete pro levnější nákup uplatnit slevové kupóny nebo pokud nejsou zrovna žádné kódy aktivní, tak využít hojných posezóních výprodejů.

Ukazka_kuponu_zoot

 

Slevový kód nebo výhodnou nabídku na Zoot.cz využijete kliknutím na červené tlačítko pro zobrazení kódu nebo vybrané akce. Jakmile toto provedete, otevře se Vám nové okno prohlížeče s cílovou stránkou na níž se zvolená akce nebo slevový kupón vztahuje. Může se Vám též otevřít úvodní strana eshopu, což značí, že daný kupón nebo nabídka platí na vše ze Zootu. Nyní již budete mít slevový kód zkopírovaný ve schránce a stačí jej jen vložit pomocí kláves CTRL a V do určeného políčka při objednávání.

Nevybrali jste si nic na Zootu? Můžete zkusit využít slevové kupóny do dalších modních eshopů, jako je Answear, Spartoo, Footshop.