Slevové kupóny a cashback na Bux.cz

Aktuální kupóny a slevy na Bux.cz za říjen 2019

3 x | 5.0

Oblíbené online knihkupuctví Bux.cz nabízí široký výběr literatury všeho druhu. Ušetřete se slevovým kódem a právě probíhajícími slevovými akcemi na Bux.cz. Ke každému nákupu na Bux.cz můžete navíc získat i cashback, vrátíme Vám vždy několik procent z utracení částky. Dopravu zdarma lze získat ke každé objednávce nad 1 000 Kč. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Bux.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik online knihkupectví Bux.cz

Za internetovým knihkupectvím Bux.cz stojí firma Great Content s.r.o. založená v roce 2015 v Praze. V témže roce vznikl i e-shop Bux.cz, který nabízí široký sortiment knih veškerých žánrů, e-knihy, mluvené slovo, stolní hry, CD i DVD a další podobné zboží. Mimo to pravidelně referuje o vyšlých novinkách, přináší čtenáři časté tipy, recenze, rozhovory, doporučení i žebříčky knih, jednoduše vše, co zákazníkovi usnadní orientaci v takřka nepřeberném množství vycházejících knih.

Věrnostní program Bux.cz

Knihy nerostou na stromech, jejich nákup se leckdy může prodražit, a proto zavedl Bux.cz věrnostní program s kredity. Za každý nákup získáte z částky 2 % kreditů a ty můžete uplatnit jako slevu na nákup příští knihy až do výše 50 % její ceny. Registrace do věrnostního programu je zdarma a ihned po ní získáte 20 kreditů k dobru.

Akce, výprodeje a slevy Bux.cz

Služby Bux.cz ale nekončí jen věrnostním programem. Na jeho stránkách se objevují časté akce, výprodeje a slevy Bux.cz, které můžete aktivovat často v podobě slevových kuponů Bux.cz, slevových poukazů Bux.cz a slevových kódů Bux.cz.

Platby a doprava na Bux.cz

Za objednané zboží zaplatíte dobírkou, online převodem, bankovním převodem nebo online platební kartou.  Dobírka je zpoplatněná částkou 30 Kč krom osobního odběru skrze Zásilkovny, tam stojí pouhých 16 Kč. K přepravě na vybranou adresu můžete použít Českou poštu, Geis Parcel a společnost In Time. Česká pošta vyjde na 69 Kč, Geis Parcel na 65 Kč a In Time na 59 Kč. Pokud nechcete být v dopoledních hodinách doma, ale raději si sami zásilku vyzvednete přesně v čas, kdy se vám to hodí, Bux.cz nabízí i možnost zaslat ji na odběrová místa firem Zásilkovna a Poštomat. První služba stojí 29 Kč a druhá 49 Kč. Doprava je od útraty 999 Kč zdarma.

Informace o akcích, slevách a kupónech na Bux.cz

Všechny informace o akcích, výprodejích a Bux.cz slevách naleznete na webu společnosti, na jejím profilu na sociálních sítích nebo v letácích či v newsletteru, kde jsou nejčastěji v podobě Bux.cz slevových kuponů, Bux.cz slevových poukazů a Bux.cz slevových kódů. Některé z nich obdržíte i na těchto stránkách.