Flixbus.cz

Slevové kupóny na Flixbus.cz

Aktuální kupóny a slevy na Flixbus.cz za září 2020

9 x | 4.2

FlixBus je největší autobusovým dopravcem v Evropě. Využitím slevových kódů na Flixbus.cz tak můžete ušetřit při dálkových cestách takřka po celém evropském kontinentu. Přestože se jedná o mladou společnost, jež existuje teprve od roku 2013, dokázala během chvíle vybudovat širokou síť dálkových autobusových spojů. FlixBus slevy navíc rozhodně nejsou na úkor komfortu, takže cestovat můžete s maximálním pohodlím. Samozřejmostí je rovněž jednoduchá rezervace, jízdenku si tedy budete moci objednat během několika minut. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

500 až 3000 Kč slevové kódy na vybrané produkty na CZC.cz

Více >>

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Flixbus.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Flixbus.cz

Vznik autobusového přepravce Flixbus.cz

FlixBus je firma poskytující meziměstskou autobusovou dopravu po celé Evropě. Společnost zahájila svou činnost v roce 2013 v Německu a již o dva roky později expandovala se svými autobusy do celé Evropy. V současnosti síť FlixBusu zahrnuje cca 120 000 denních spojů do 1000 destinací ve 20 zemích. Její první autobusy se v Čechách objevily v roce 2015. Spojovaly Prahu nebo Plzeň s německými městy, jako Berlín, Mnichov nebo Frankfurt. Dnes již v ČR fungují i některé vnitrostátní spoje a mnohem víc cílových stanic v zahraničí.

Bezkonkurenční servis v autobusech FlixBus

S jízdou v autobuse FlixBus je spojený i ten nejlepší servis. V každém z autobusů je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi s rychlostí 4G, extra prostor pro nohy, občerstvení a nápoje za výhodné ceny, toaleta, dostatečné množství zásuvek pro elektronická zařízení a dostatek místa pro vaše zavazadla (od 2 kusů zavazadel poplatek 2 eura za kus). Nadměrná zavazadla (od 20 do 30 Kg) jsou zpoplatněna částkou 9 euro. V mnoha autobusech FlixBus mohou být k dispozici i invalidní vozíky nebo dětské kočárky, je však třeba kontaktovat zákaznický servis nejpozději 36 hodin před odjezdem pro invalidní vozík a 48 hodin před jízdou pro dětský kočárek.

Akce a slevy FlixBus

Jízdenky v autobusech FlixBus začínají již na cifře 69 Kč a na výběr je z více než 200 tisíců spojů po celé Evropě. FlixBus ale nekončí pouze u širokého a frekventovaného pokrytí, své jízdenky nabízí i v četných akcích a slevách FlixBus, často mohou být také v podobě slevových kuponů FlixBus, slevových poukazů FlixBus a slevových kódů FlixBus, ale ještě častěji vám slevu dodá splnění určitých podmínek. K tomuto druhu slev patří např. skupinové jízdenky (od 3 a více osob), slevy pro děti, jízdenky zdarma pro osoby doprovázející zdravotně postižené nebo pro slepecké či asistenční psi.

Exkluzivní slevy a aplikace FlixBus

Nejen v servisu, ale i v jednoduchosti je FlixBus před konkurencí. K jednoduché rezervaci jízdenek stačí do chytrého mobilu stáhnout stejnojmennou aplikaci a vše ostatní je již hračka. K aplikaci také náleží spousta dalších výhod. Už nebudete muset mít jízdenky u sebe, stačí je mít v aplikaci v mobilu. Pouze v aplikaci také najdete exkluzivní akce, speciální poukazy a stejně tak i možnost dárkových poukazů. Vše je tam navíc přehledné a vždy po ruce. Dokonce i storno jízdenky se zde udělá jen několika kliky. Takové storno se však často neobejde bez storno poplatku. Při stornu více jak třicet dní před jízdou firma žádný poplatek neúčtuje, při stornu více jak čtrnáct dní před cestou účtuje 1 euro, při stornu více jak 3 dny před cestou 3 eura, a při stornu méně jak 3 dny před cestou dokonce 5 euro.

Informace o akcích, novinkách a slevách na FlixBus

Všechny informace o novinkách, službách, akcích a FlixBus slevách naleznete na webu firmy, v aplikaci nebo v newsletterech, kde jsou často i slevy a akční jízdenky na Flixbus. Ušetřete se slevovým kupónem a slevovými akcemi na Flixbus.cz

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Flixbus.cz cashback?

Flixbus.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Jaké slevy jsou na Flixbus.cz aktuální?

Flixbus.cz nabízí září 2020 například tyto slevové kódy:
  • Kupóny a zvýhodněné nabídky na flixbus.cz
  • Exkluzivní slevy a rezervace s APLIKACÍ na flixbus.cz

Jak uplatnit kupon na Flixbus.cz?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Flixbus.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Flixbus.cz, kterým nedávno vypršela platnost