Slevové kupóny na Flixbus.cz

Aktuální kupóny a slevy na Flixbus.cz za září 2021

15x  |  4.3

FlixBus je největší autobusovým dopravcem v Evropě. Využitím slevových kódů na Flixbus.cz tak můžete ušetřit při dálkových cestách takřka po celém evropském kontinentu. Přestože se jedná o mladou společnost, jež existuje teprve od roku 2013, dokázala během chvíle vybudovat širokou síť dálkových autobusových spojů. FlixBus slevy navíc rozhodně nejsou na úkor komfortu, takže cestovat můžete s maximálním pohodlím. Samozřejmostí je rovněž jednoduchá rezervace, jízdenku si tedy budete moci objednat během několika minut.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Flixbus.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Flixbus.cz

Slevové nabídka na Flixbus.cz

FlixBus je německá společnost, která provozuje meziměstskou autobusovou dopravu po celém evropském kontinentu a také ve Spojených státech amerických. Ačkoli svou činnost zahájila až v roce 2013, od té doby nastala rychlá expanze, která trvá v podstatě dodnes. Aktuálně se tak jedná o největší síť dálkových autobusů v Evropě. Společnost FlixBus přitom v letech 2015 a 2016 rozšířila svou síť i na území České republiky, takže ji mohou využívat i čeští cestující.

V současné době si je možné jízdenky zařídit také on-line. Pokud přitom využijete slevy na Flixbus.cz, můžete si zajistit jízdné daleko výhodněji. Všechny informace o novinkách, službách, akcích a FlixBus slevách naleznete na webu firmy, v aplikaci nebo v newsletterech, kde jsou často i slevy a akční jízdenky na Flixbus. Ušetřete se slevovým kupónem a slevovými akcemi na Flixbus.cz.

Jak uplatnit slevové kupóny na Flixbus.cz

Jednu z nejzajímavějších možností, jak ušetřit při nákupu autobusových jízdenek, představují slevové kódy na Flixbus.cz. Jejich uplatnění je přitom naprosto snadné a zvládne jej úplně každý.

 • Nejprve si najděte vhodný slevový kupón na Flixbus.cz.

 • Poté přejděte na web dopravce, vyhledejte si vhodný spoj a dejte si rezervovat jízdenku.

 • Následně vyplňte všechny potřebné údaje a pod celkovou cenou klikněte na „Uplatnit poukaz“.

 • Objeví se pole, do kterého vložte platný slevový kód na Flixbus.cz, klikněte na „>“ a přejděte k platbě.

Jak ušetřit na Flixbus.cz 

Jízdenky v autobusech FlixBus začínají již na cifře 69 Kč a na výběr je z více než 200 tisíců spojů po celé Evropě. FlixBus ale nekončí pouze u širokého a frekventovaného pokrytí, své jízdenky nabízí i v četných akcích a slevách FlixBus, často mohou být také v podobě slevových kuponů FlixBus, slevových poukazů FlixBus a slevových kódů FlixBus,

Slevové kupóny

O slevových kupónech na Flixbus.cz, resp. o jejich uplatnění jsme se zmínili už výše. Jedná se o slevovou akci, která má přesvědčit cestující k tomu, aby za zvýhodněných podmínek využili služeb právě této společnosti. Jde tedy vlastně o jistou motivační slevu na jakoukoli jízdenku, nezáleží tedy na výběru konkrétního spoje, ale může se týkat veškerých tras. Slevové kódy na Flixbus.cz přitom mohou znamenat zajímavou finanční úsporu. 

Slevy

Kromě slevových kupónů je možné využít také další slevy na Flixbus.cz, které si je možné nárokovat za splnění určitých podmínek. Mezi tyto slevové akce patří např. skupinové jízdné (od tří a více osob), slevy pro děti, případně jízdenky zdarma pro osoby doprovázející zdravotně postižené nebo pro slepecké či asistenční psi. Podmínky veškerých slev na Flixbus.cz najdete na webu dopravce, dozvíte se o nich také v newsletterech, případně na firemním Facebooku, Instagramu, Twitteru či LinkedIn.

Black Friday na Flixbus.cz

Další možností, jak ušetřit při nákupu jízdenek u této společnosti, je marketingová akce Black Friday neboli Černý pátek. Ta se koná každoročně na konci listopadu a účastní se jí především internetové a kamenné obchody, přičemž nakupujícím nabízejí výrazné slevy na vybrané zboží. Black Friday na Flixbus.cz přitom rovněž umožňuje značnou úsporu při rezervaci jízdenek. V minulých letech totiž slevy činily až 75 %, takže šlo cestovat za čtvrtinu původní ceny.

Exkluzivní slevy a aplikace FlixBus

Nejen v servisu, ale i v jednoduchosti je FlixBus před konkurencí. K jednoduché rezervaci jízdenek stačí do chytrého mobilu stáhnout stejnojmennou aplikaci a vše ostatní je již hračka. K aplikaci také náleží spousta dalších výhod. Už nebudete muset mít jízdenky u sebe, stačí je mít v aplikaci v mobilu. Pouze v aplikaci také najdete exkluzivní akce, speciální poukazy a stejně tak i možnost dárkových poukazů. Vše je tam navíc přehledné a vždy po ruce. Dokonce i storno jízdenky se zde udělá jen několika kliky. Takové storno se však často neobejde bez storno poplatku. Při stornu více jak třicet dní před jízdou firma žádný poplatek neúčtuje, při stornu více jak čtrnáct dní před cestou účtuje 1 euro, při stornu více jak 3 dny před cestou 3 eura, a při stornu méně jak 3 dny před cestou dokonce 5 euro.

Vznik autobusového přepravce Flixbus.cz

FlixBus je firma poskytující meziměstskou autobusovou dopravu po celé Evropě. Společnost zahájila svou činnost v roce 2013 v Německu a již o dva roky později expandovala se svými autobusy do celé Evropy. V současnosti síť FlixBusu zahrnuje cca 120 000 denních spojů do 1000 destinací ve 20 zemích. Její první autobusy se v Čechách objevily v roce 2015. Spojovaly Prahu nebo Plzeň s německými městy, jako Berlín, Mnichov nebo Frankfurt. Dnes již v ČR fungují i některé vnitrostátní spoje a mnohem víc cílových stanic v zahraničí.

Bezkonkurenční servis v autobusech FlixBus

S jízdou v autobuse FlixBus je spojený i ten nejlepší servis. V každém z autobusů je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi s rychlostí 4G, extra prostor pro nohy, občerstvení a nápoje za výhodné ceny, toaleta, dostatečné množství zásuvek pro elektronická zařízení a dostatek místa pro vaše zavazadla (od 2 kusů zavazadel poplatek 2 eura za kus). Nadměrná zavazadla (od 20 do 30 Kg) jsou zpoplatněna částkou 9 euro. V mnoha autobusech FlixBus mohou být k dispozici i invalidní vozíky nebo dětské kočárky, je však třeba kontaktovat zákaznický servis nejpozději 36 hodin před odjezdem pro invalidní vozík a 48 hodin před jízdou pro dětský kočárek.

Využít slevový kód nebo slevu na Flixbus.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Flixbus.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Flixbus.cz cashback?

  Flixbus.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Flixbus.cz aktuální?

  Flixbus.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Exkluzivní slevy a rezervace s APLIKACÍ na flixbus.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Flixbus.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Flixbus.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Flixbus.cz, kterým nedávno vypršela platnost