Slevové kupóny a cashback na Dobrepneu.cz

Aktuální kupóny a slevy na Dobrepneu.cz za září 2021

4x  |  4.8

Historie společnosti Dobré pneu, s.r.o, sahá až do roku 1996, kdy byl založen rodinný pneuservis. V současné době se ovšem jedná o jednoho z největších velkoobchodních distributorů pneumatik na území ČR. Díky slevám a slevovým kupónům na Dobrepneu.cz si lze proto výhodněji pořídit pneumatiky, ale také disky, kompletní kola anebo příslušenství. Společnost je přitom výhradním dovozcem pneumatik značek Nexen a Sailun do České republiky, nicméně objednat si lze i produkty značek Barum, Continental, Matador, Firestone nebo Semperit. Při nákupu je navíc možné využít cashback na Dobrepneu.cz, díky němuž lze získat část utracených peněz zpět na účet.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Dobrepneu.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Dobrepneu.cz

Slevy a akce na Dobrepneu.cz 

Multiznačkový velkoobchod Doprepneu.cz patří k největším distributorům pneumatik u nás. Využívá mezinárodního obchodu s partnery z více než 15 zemí. Je výhradním dovozcem pneumatik značek Nexen a Sailun. Kvalitní pneumatiky můžete koupit za výhodnější ceny využitím cashbacku, nejrůznějších slevových akcí a výprodejů.

Jak uplatnit slevové kupony na Dobrepneu.cz

Slevové kupony bohužel zatím není možné na Dobrepneu.cz využít. Není ale potřeba zoufat. Stále je tu mnoho dalších možností, jak platit za svůj nákup méně.

Jak ušetřit na Dobrepneu.cz

Slevy na Doprepneu.cz jsou dostupné v mnoha variantách. Můžete využít různorodé slevové akce, výprodeje nebo cashback. Zajistěte si výhodnější obutí pro svůj vůz v průběhu akce Black Friday. 

Slevové kupony

Doprepneu.cz zatím nenabízí slevové kupony. Pokud se situace změní, ihned je zařadíme do naší nabídky. 

Slevy a akce

Velmi výhodné akce a sezónní výprodeje můžete využít v průběhu celého roku. Stačí sledovat Kuponer.cz nebo stránky obchodu. Při nákupu pneumatik a jiného vybavení díky tomu ušetříte mnoho peněz. 

Cashback

S Cashbackem šetříte trochu jinak. Po registraci na Kuponeru a přechodu na Doprepneu.cz právě přes něj objednejte, jak jste zvyklí. Určitě procento ze zaplacené částky Vám brzy přijde na Váš účet u Kuponeru. Tyto finance si pak klidně ihned pošlete na svůj běžný účet. 

Doprava

Objednávka z Dobrepneu.cz Vám bude doručena prostřednictvím České pošty nebo přepravcem DPD. Cena se pak odvíjí od velikosti objednávky. Občas se taktéž objevují akce na dopravu zdarma při splnění určitého limitu objednávky. Než tedy zaplatíte, nezapomeňte se raději přesvědčit, zda právě nějaká taková akce neprobíhá. 

Black Friday na Dobrepneu.cz

Poslední možnost nákupu se slevou na Dobrepneu.cz představuje Černý pátek neboli Black Friday. Na konci listopadu probíhá akce, kdy slevy dosahují až desítek procent. Nenechte si jí uniknout. 

Nabídka Dobrepneu.cz

Dobrepneu.cz vzniklo v roce 1996 jako rodinný pneuservis. V roce 2003 byl spuštěn první internetový obchod. V jejich nabídce najdete pneumatiky pro osobní, užitková, nákladní auta, motocykly a speciální vozy. Obchod prodává také disky a příslušenství. Součástí služeb je možnost pojištění pneumatik a služba dodání a přezutí pneumatik v pneuservisu.

Využít slevový kód nebo slevu na Dobrepneu.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Dobrepneu.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Dobrepneu.cz cashback?

  Dobrepneu.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Dobrepneu.cz aktuální?

  Dobrepneu.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
 3. Jak uplatnit kupon na Dobrepneu.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Dobrepneu.cz je uvedený výše.