Slevové kupóny a cashback na Armyshop.cz

Aktuální kupóny a slevy na Armyshop.cz za září 2021

2x  |  5.0

Slevové kupóny na Armyshop.cz budou zajímat jedince, kteří se zajímají o nákup pánského, dámského a dětského army oblečení a obuvi. V nabídce tohoto internetového obchodu ovšem naleznete také zavazadla a pouzdra, nástroje a nářadí, potřeby pro outdoor či taktickou výstroj. Slevu na Armyshop.cz přitom můžete uplatnit i ve třech dalších sesterských e-shopech (Brandit.cz, Surplus.cz a Carinthiashop.com). Zákazníky navíc jistě potěší rychlá expedice objednávky, stejně jako dopravné zdarma při nákupu nad 1 990 Kč.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


4 % z celé objednávky

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Armyshop.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Armyshop.cz

Slevové nabídky na Armyshop.cz

Internetový obchod Armyshop.cz prodává pánské, dámské a dětské (nejen) army oblečení pro všechna roční období. Navíc si lze pořídit rovněž obuv a doplňky. Nakupující si mohou objednat rovněž zavazadla a pouzdra, nástroje a nářadí, vybavení pro outdoorové aktivity, stejně jako taktickou výstroj. Zároveň si je možné zakoupit i knihy, hračky anebo vlajky. 

Pokud chcete při nákupu těchto produktů ušetřit, zaměřte se na slevové akce na Armyshop.cz, které existují v mnoha variantách. Dozvíte se o nich na webu samotného e-shopu, ale také na sociálních sítích (Facebook, Twitter a Instagram), anebo tak, že se přihlásíte k odběru newsletteru. Slevy a slevové kódy na Armyshop.cz navíc naleznete přehledně i na našem webu.

Jak využít slevové kupóny na Armyshop.cz

Slevové kupóny na Armyshop.cz představují jednu z možností, jak v tomto e-shopu nakoupit za příznivější ceny. Ty přitom mohou být i o několik set korun nižší než při běžné objednávce. Stačí si vybrat vhodný slevový kód na Armyshop.cz, zkopírovat si jej či zapamatovat, přejít do e-shopu a uplatnit jej na místě k tomu určeném. Celý proces je tedy velmi jednoduchý.

Jak ušetřit na Armyshop.cz

Slevové kupóny na Armyshop.cz sice dávají možnost ušetřit, ale výhodnější nákup si můžete zajistit i mnoha dalšími způsoby. Využít je možné „klasické“ slevy či cashback, můžete mít dopravu zdarma a příznivější ceny si lze zajistit i díky věrnostnímu programu.

Slevové kupóny

O slevových kupónech na Armyshop.cz jsme se již několikrát zmínili výše. Sluší se ale dodat, že je možné různé slevové akce uplatnit i v dalších třech sesterských e-shopech, které se rovněž zabývají prodejem oblečení, jakož i vybavení pro cestování, outdoor a další aktivity. Jedná se o Brandit.cz, Surplus.cz a Carinthiashop.com.

Slevy

Při nákupu army oblečení a vybavení lze využít i slevy na Armyshop.cz, jež jsou již započítány v ceně zboží. O těch se dozvíte na webu e-shopu, když úplně dole kliknete na kategorii „AKCE“ a otevře se vám dostupné zboží v doprodeji. Slevy ale najdete také na sociálních sítích či v newsletterech.

Cashback

Cashback je poměrně novou formou nákupu, která zákazníkům obvykle umožňuje získat 2 až 10 % z utracených peněz zpět na účet. Nemusíte pro to přitom dělat nic složitého. Jak tedy konkrétně využít cashback na Armyshop.cz?

 • Nejprve se zaregistrujete na Kuponer.cz, a to zdarma.

 • Následně přejdete skrze příslušný odkaz do e-shopu, ve kterém učiníte běžnou objednávku.

 • Poté vám bude pouze do několika hodin připsáno určité procento z ceny nákupu zpět na Kuponer účet.

 • Ušetřené peníze si můžete obratem nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Doprava

Na Armyshop.cz lze platit několika způsoby. Můžete tak učinit v hotovosti při osobním odběru, využít lze platbu na dobírku (hotově či kartou), která stojí 30 Kč, případně je možné zaplatit předem platební kartou (MASTECARD, VISA a DINERS CLUB) anebo převodním příkazem.

Zboží si lze nechat přivézt Českou poštou, a to jako doporučený dopis (do 0,5 kg) za 50 Kč, případně jako balík do ruky či na poštu (99 Kč). Využít lze rovněž službu DPD Private 10 (109 Kč) či DPD Private 50 (nad 10 Kg), což je nejdražší varianta dopravy, neboť stojí 129 Kč. Zboží si lze za 59 Kč (za 74 Kč s dobírkou) nechat zaslat také na jednu z poboček Zásilkovny. Ovšem v případě, že objednáte zboží za více než 1 990 Kč, budete mít dopravu zdarma. I na dopravě je tedy možné ušetřit. 

Věrnostní program

Armyshop.cz také umožňuje využít věrnostní program. Stačí si pouze vytvořit zákaznický účet a poté budete mít přístup ke slevám, které se odvíjejí od celkového odběru zboží.

 • Po vytvoření zákaznického účtu automaticky získáte základní slevu 2 %.

 • Při celkovém odběru zboží nad 10 000 Kč bude sleva činit již 5 %.

 • Při celkovém odběru zboží nad 20 000 Kč se opět zvýší na 8 %.

 • Odeberete-li zboží v celkové hodnotě nad 50 000 Kč, sleva bude už 10 %.

O obchodě Armyshop.cz

Armyshop.cz se už v roce 2001 stal prvním českým internetovým armyshopem. V jeho nabídce naleznete nejen značkové oblečení, ale také vojenský materiál a profesionální výstroj, stejně jako potřeby pro outdoor, turistiku a pobyt v přírodě. Pořídit si přitom lze např. výrobky se značkou Carinthia, které v současné době využívají příslušníci 15 armád a mnoha jejich speciálních jednotek.

V internetovém obchodě Armyshop.cz nakoupí především příznivci army, military a security, jakož i milovníci skautingu, rybaření, myslivosti nebo turistiky. Zboží si lze navíc pořídit nejen v e-shopu, ale zároveň je možné navštívit vzorkovou prodejnu, kde najdete produkty i z výše zmíněných sesterských obchodů. Tato prodejna se nachází v Hronově na adrese Slavíkov-Studýnka 160. 

Využít slevový kód nebo slevu na Armyshop.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Armyshop.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Armyshop.cz cashback?

  Armyshop.cz aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Armyshop.cz aktuální?

  Armyshop.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Věrnostní program s Armyshop.cz
  • Vybrané produkty za akční ceny s Armyshop.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Armyshop.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Armyshop.cz je uvedený výše.