Slevové kupóny a cashback na Florea.cz

Získejte 8 % z nákupu na Florea.cz zpět!

Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit, přejít do obchodu přes Kuponer a získáte cashback.

+ 7.5 % cashback

Jak cashback funguje?
Přejděte do obchodu přes Kuponer a nakupte jako obvykle, my Vám vrátíme část peněz zpět.
Nejlepší slevy a kupóny
Florea.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Online prodejce květin Florea.cz

Florea je největší internetový obchod s řezanými květinami v České republice. Stojí za ním firma Florea Holland s.r.o., která vznikla v roce 2014 a sídlí v Praze na Žižkově. Svým e-shopem umožňuje zákazníkům šetřit čas bez vlivu na kvalitu květin. Z Florea.cz si můžete objednat kytici na přání, a ani sestavení svatební nebo smuteční kytice není problém. Široká nabídka řezaných růží,  karafiátů, chryzantém, tulipánů a dalších sezónních květin dovolí nalézt tu pravou kytici opravdu každému.

Služby, akce a slevy Florea.cz

Lidé z Florea.cz jsou tu pro vás celý týden od 8 do 22 hodin. Objednat tedy můžete prakticky kdykoliv e-mailem, telefonicky, skrze sociální sítě nebo pomocí e-shopu. Pokud si nebudete jisti, jaká kytice je vhodná pro vámi zvolenou událost, není nic lehčího, než se zeptat. V ceně každé objednávky je možnost nechat si květiny dárkově zabalit a připojit k nim tištěný vzkaz. Prodej je podpořen i častými akcemi a Florea.cz slevami v podobě Florea.cz slevových kuponů, Florea.cz slevových poukazů a Florea.cz slevových kódů.

Přeprava a platba květin z Florea.cz

Vybrané květiny snadno zaplatíte hotově kurýrovi, bankovním převodem, online platební kartou nebo odloženou platbou Twisto. Cena za dopravu na vybrané místo je 95 Kč. K tomu slouží speciálně upravená auta, díky čemuž vám může společnost Florea.cz garantovat čerstvost a 48 hodinovou záruku na květiny. Objednávky odeslané do 17 hodin firma doručí do následujícího dne. Při objednávce přesahující 1 200 Kč je doprava zdarma.

Slevový kupón a slevy na Florea.cz

Všechny informace o novinkách, akcích a slevách florea získáte na webových stránkách firmy, na jejím profilu na sociálních sítích nebo z newsletteru. Ušetřete při nákupu kěvtin přes internet čas i peníze s využitím slevového kupónu a slev na Florea.cz, které naleznete u nás a v našich aktualitách.