Slevové kupóny na Florea.cz

Aktuální kupóny a slevy na Florea.cz za září 2021

8x  |  4.5

Bude mít někdo z vašich blízkých v brzké době svátek či narozeniny? Pak své city vyjádřete květinou. Díky slevám a slevovým kupónům na Florea.cz si můžete jednoduše objednat kytice kvalitních a čerstvých růží a stovky druhů dalších vázaných květin na jakoukoli adresu. Zároveň si lze zakoupit i květinové krabičky nebo doplňky jako vázy a misky. Při objednávce nad 1 500 Kč máte navíc záruku dopravy zdarma k vámi zvolenému adresátovi. A další výhoda nákupu? Na Kuponeru můžete využít cashback na Florea.cz, takže od nás dostanete část peněz zpět!


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Florea.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Florea.cz

Slevové kupóny a akce na Florea.cz

Florea.cz je internetové květinářství, které zákazníkům a zákaznicím nabízí květiny z Nizozemí. Zakoupit si přitom lze celé kytice růží, kterých může být i 100 kusů, stejně jako jednotlivé růže i další květiny (karafiáty, kosatce, tulipány, gerbery atd.). K dispozici jsou rovněž květinové krabičky a rozličné doplňky jako vázy a misky, aranžovací komplety anebo prostředky pro výživu a péči o květiny. Veškeré zboží si je navíc možné pořídit za výhodnější ceny. 

Vše o akcích a slevách na e-shop Florea.cz se dozvíte na webu firmy, na Facebooku nebo v letácích či newsletterech. To ale není jediná cesta, jak se o nich dozvědět. Další cestou je i tento web Kuponer.cz. Zde na podstránce spojené s e-shopem Florea.cz naleznete informace o všech slevách a akcích na tomto e-shopu. Všechny jsou přehledně uspořádané tak, aby vám žádná neunikla.

Jak uplatnit slevové kupóny na Florea.cz

Na uplatnění slev na Florea.cz není nic obtížného. K aktivaci některých slev je zapotřebí slevových kuponů, popřípadě přímo slevových kódu na Florea.cz. 

 • S tímto kódem v ruce nejprve udělejte objednávku.

 • Pod objednaným zbožím klikněte na text „Chci využít slevový / dárkový poukaz“.

 • Objeví se pole „Zadejte kód poukazu“, do kterého vložíte příslušný slevový kód na Florea.cz.

 • Pak už stačí jen kliknout na tlačítko „Vložit“.

Jak ušetřit na Florea.cz

V internetovém květinářství Florea.cz lze ušetřit hned několika způsoby. Výše jsme zmínili slevové kupóny, ale využít je možné také klasické slevy a cashback. Příznivější ceny si můžete zajistit i díky dopravě zdarma, případně během marketingové akce Black Friday.

Slevové kupóny

Slevové kupóny nabízí prodejci zákazníkům proto, aby je motivovali k nákupu. Využijete-li tedy tuto možnost, můžete při nákupu květin ušetřit poměrně zajímavé částky. Pokud aktuálně nejsou žádné slevové kupóny na Florea.cz k dispozici, zaměřte se na další možnosti, jak učinit objednávku levnější.

Slevy

Pro slevy na Florea.cz, které už jsou započítány v ceně zboží, nepotřebujete žádné slevové kupóny. Najdete je přímo na webu e-hopu, když v záhlaví stránky kliknete na kategorii „Výprodej“, ale také na firemním Facebooku. Zde se mimochodem můžete zúčastnit dražby kytic a vydražit si kytici za polovinu běžné ceny.

Cashback

Cashback na Florea.cz dává další možnost ušetřit, a to tak, že vám bude část utracených peněz vrácena zpět na účet. Nemusíte pro to navíc dělat nic složitého, neboť postup je velice jednoduchý.

 • Zaregistrujte se na Kuponer.cz, což je samozřejmě zdarma.

 • Přes náš web přejděte do e-shopu Florea.cz a zde si objednejte vybrané květiny či doplňky.

 • Do několika hodin vám bude 7,5 % z ceny nákupu připsáno na váš Kuponer účet.

 • Ušetřené finance si můžete obratem nechat zaslat na svůj běžný bankovní účet.

Doprava

Za vybrané květiny snadno zaplatíte hotově kurýrovi, bankovním převodem, rychlým online bankovním převodem, online platební kartou, přes PayPal nebo odloženou platbou Twisto (za zboží zaplatíte až 14 dní od doručení). Za platbu hotově je poplatek 29 Kč.

Cena za dopravu na vybrané místo je 125 Kč. K přepravě slouží speciálně upravená auta, díky čemuž vám může společnost Florea.cz garantovat čerstvost a 48hodinovou záruku na všechny květiny. Objednávky odeslané do 17 hodin firma doručí do následujícího dne. Při objednávce přesahující 1180 Kč je doprava zdarma, takže lze opět ušetřit.

Black Friday na Florea.cz

Během marketingové akce Black Friday, jež se koná každoročně na konci listopadu, můžete ušetřit zajímavé částky. Chcete-li tedy objednat květiny či kytice v tento čas, zaměřte se na Černý pátek na Florea.cz, protože je možné utratit výrazně méně, než je obvyklé v ostatních obdobích roku.

Internetové květinářství Florea.cz

Florea.cz je největší internetový obchod s řezanými květinami v České republice. Svým e-shopem šetří váš čas a umožňuje získat do druhého dne od objednání prvotřídní květinu, která bude přesně odpovídat události nebo vašemu přání. Na Florea.cz si můžete květinu sestavit podle svých potřeb i přání, ale také to vše můžete nechat na zkušeném oku zaměstnaných specialistů. Široká nabídka řezaných růží, karafiátů, chryzantém, tulipánů a dalších sezónních květin vám umožní nalézt opravdu tu pravou kytici pro každou příležitost.

Oslavy a další společenské události si vhodný termín nevybírají, natož pouze pracovní dny, proto je vám personál z e-shopu Florea.cz k dispozici celý týden od 8 do 21 hodin. Objednat tedy můžete prakticky kdykoliv e-mailem, telefonicky, skrze sociální sítě nebo pomocí e-shopu. Pokud si nebudete jisti, jaká kytice je vhodná pro danou událost, není nic lehčího, než se zeptat. V ceně každé objednávky je dárkové balení květin nebo připojení tištěného vzkazu.

Všechny květiny jsou zakoupené přímo na květinové burze v Holandsku, což zaručuje jejich maximální kvalitu. Navíc jsou čerstvé a nenakvetlé. Květiny totiž až do prodeje spí v chladících boxem ve tmě při teplotě okolo 2 °C. Protože pak e-shop neplatí za žádné květinářství a vozí desítky až stovky tisíc květin týdně, bezkonkurenční ceny jsou samozřejmostí.

Kdo stojí za Florea.cz?

Florea je největší internetový obchod s řezanými květinami v České republice. Stojí za ním firma Florea Holland s.r.o., která vznikla v roce 2014 a sídlí v Praze na Žižkově. Nejprve byly květiny rozváženy pouze v několika městech, ale dnes jsou rozvážený již po celé České republice

Využít slevový kód nebo slevu na Florea.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Florea.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Florea.cz cashback?

  Florea.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Florea.cz aktuální?

  Florea.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Doprava nad 1500 Kč zadarmo na Florea.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Florea.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Florea.cz je uvedený výše.