Slevové kupóny na Wedos

Aktuální kupóny a slevy na Wedos za září 2021

13x  |  4.7

Wedos patří mezi nejprodávanější české webhostingy, protože zaručuje vysoký výkon, stabilitu a kvalitu. Slevy na Wedos.cz navíc snižují již tak nízké ceny, díky kterým si tato společnost získala mezi zákazníky skutečně velkou oblibu. Kromě toho ovšem disponuje i mnohaletými zkušenostmi, profesionálním technickým zázemím a perfektním servisem a zákaznickou podporou. Pokud tedy aktuálně sháníte webhosting pro svůj projekt či projekty, využijte slevový kupón na Wedos.cz, který zaručuje, že za vynikající cenu obdržíte vysokou kvalitu služeb.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Wedos

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Wedos

Slevové kupóny a akce na Wedos

Wedos Internet je česká webhostingová společnost, která sídlí v Hluboké nad Vltavou. Založena byla v roce 2010 a od počátku své existence kladla důraz na nízké ceny za nabízené služby. Touto strategií (a kvalitními službami) přilákala spoustu zákazníků a není tedy divu, že se postupem času rozrůstala. Na začátku roku 2019 se dokonce stala největším webhostingem na území České republiky a zároveň největším tuzemským registrátorem domén s koncovkou „.cz“.

Ačkoli se společnost zaměřuje na nízké ceny poskytovaných služeb, zájemci o ně mohou ještě ušetřit, pokud využijí Wedos slevy. O jednotlivých akcích se mohou dozvědět nejen na samotném webu hostingu (Wedos.cz), ale také na firemních sociálních sítích. Kromě toho je naleznete také na našem webu Kuponer.cz, a to pěkně pohromadě na jednom místě, takže budete mít přehled o všech akcích.

Jak využít slevové kupóny na Wedos

Při objednávce webhostingu, VPS či dedikovaného serveru je možné pořizovací snížit za pomoci slevových kupónů na Wedos. Jejich uplatnění je přitom velmi jednoduché.

 • Nejprve si najděte slevový kód na Wedos a zkopírujte si ho (CTRL + C).

 • Následně přejděte na web hostingu a vyberte si ze služeb, na něž se daná akce vztahuje.

 • Pak už jen zkopírovaný slevový kód na Wedos vložte při platbě na určené místo (CTRL + V).

Jak využít slevy na Wedos

Slevy na Wedos mohou snížit už tak zajímavé ceny za webhosting, VPS nebo dedikované servery. Využít přitom nemusíte pouze slevové kupóny, ale ušetřit lze také za pomoci dalších slevových akcí. Velmi výhodně si je navíc možné některé služby objednat během marketingové akce Wedos Black Friday.

Slevové kupóny

Slevové kupóny má mnoho lidí spojeny s nákupy v internetových (či kamenných) obchodech. Využít je ovšem lze i při dalších příležitostech, a to třeba právě při objednávce webhostingu, VPS či dedikovaného serveru. Stačí si přitom prohlédnout aktuální nabídku slevových kupónů na Wedos.

Slevy

Ušetřit při objednávce služeb je možné i díky slevám na Wedos, které tato společnost pro zájemce o své služby připravila. Dozvíte se o nich nejen její webu, ale také na firemních sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram. Lze tedy sledovat tyto kanály, nicméně jednotlivé akce najdete i u nás.

Black Friday na Wedos

Black Friday na Wedos představuje třetí způsob, jak ušetřit při objednávce webhostingu, VPS nebo dedikovaného serveru. Marketingová akce, jež se každoročně koná na konci listopadu, přitom dává možnost ušetřit i několik desítek procent z původních cen, takže se opravdu vyplatí. Budete-li tedy poptávat tyto služby v daném období, určitě využijte Černý pátek na Wedos.

O společnosti Wedos

Název Wedos je zkratkou ze slov „WEbhosting“, „DOmény“ a „Servery“. Tato akciová společnost, ve které je většinovým akcionářem Josef Grill, vznikla již v roce 2010. Od počátku své existence se přitom zaměřovala na nízké ceny, ale při zachování vysoké kvality služeb. Tuto politiku si mohla dovolit proto, že většina procesů je plně automatizována. Zákazníci tak nemohou počítat s tím, že se jim dostane takové podpory jako na výrazně dražších hostinzích, přesto mohou počítat s kvalitními službami.

Společnost Wedos provozuje široké spektrum „produktů“, které zahrnuje webhosting, registraci CZ domén, serverhosting anebo diskové úložiště Wedos Disk. V některých oblastech činnosti přitom patří k největším poskytovatelům na území České republiky (viz výše). Společnost přitom vlastní dvě moderní datacentra v Hluboké nad Vltavou, kde také sídlí. Pokud využijete slevy na Wedos, které se mohou objevit v různé formě, můžete při objednávce jednotlivých služeb ušetřit zajímavé částky.

Využít slevový kód nebo slevu na Wedos je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Wedos není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Wedos cashback?

  Wedos bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Wedos aktuální?

  Wedos nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Slevový kupon 50 % na nákup webhostingu od Wedos.cz
  • Sleva 50 % na službu Wedos WebSite
  • Slevový kupon 50 % na nákup vybraných domén na Wedos
 3. Jak uplatnit kupon na Wedos?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Wedos je uvedený výše.