Slevové kupóny a cashback na Booking.com

Aktuální kupóny a slevy na Booking.com za červenec 2021

6x  |  5.0

Booking je největší rezervační portál na světě, ušetřete při každém nákupu ubytvoání kdekoliv na světe s využitím cashbacku a aktuálních slevových akcí na Booking.com. Booking nabízí snadnou a hlavně bezpečnou rezervaci hotelového pokoje nebo apartmá kdekoliv na světě a spoustu dalších výhod spojených s pobytem v cílové destinaci. Na Kuponer.cz Vám vrátíme z každého nákupu na Booking.com několik procent z ceny ubytvoání zpět.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Kolik Vám vrátíme?


4 % z ceny ubytování

Cashback se vztahuje na celý nákup bez DPH

Jak ušetřit na Booking.com

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Booking.com

Slevy a slevové kupóny na Booking.com

Booking je společnost, která se zabývá on-line rezervacemi ubytování. Založena přitom byla již v roce 1996 v Nizozemsku a postupem času se z portálu Booking.com stal největší rezervační portál na světě. Webové stránky jsou aktuálně ve 43 jazykových mutacích, a to včetně češtiny, a nabízí možnost ubytování ve více než 220 zemích a teritoriích. Milovníci a milovnice cestování navíc mohou při on-line rezervaci ubytování ušetřit, pokud využijí jednu ze slev na Booking.com.

Jak ušetřit při cestování a rezervaci hotelů přes Booking.com?

Prostřednictvím Booking.com si je možné najít nejvhodnější ubytování v destinaci, do které se právě chystáte, ať už z důvodů dovolené anebo třeba pracovní cesty. Cestující i cestovatele samozřejmě zajímá, jak sehnat nejen kvalitní, ale také levné ubytování. Možností, jak ušetřit při cestování a rezervaci hotelů přes Booking.com, přitom existuje celá řada. Jaké to jsou?

Využijte slevové kupóny

Slevové kupóny na Booking.com představují jednu z nejzajímavějších možností, jak ušetřit při cestování a rezervaci hotelů. Portál totiž v průběhu roku zveřejňuje různé slevové akce tohoto typu, které dávají možnost ušetřit třeba i 10 % z výsledné částky. Slevové kupóny na Booking.com můžete najít na internetu, nicméně se o nich dozvíte rovněž na našem webu, kde je najdete pohromadě. 

Vyzkoušejte cashback

Další možností, jak ušetřit, představuje cashback na Booking.com. Díky němu sice nezaplatíte méně při samotné rezervaci ubytování, ale ušetříte několik hodin po jejím učinění. Jak konkrétně postupovat? 

 • Nejprve se zdarma zaregistrujte na Kuponer.cz.

 • Skrze příslušný odkaz přejděte na Booking.com, kde si zarezervujte ubytování.

 • Do 48 hodin vám určité procento z utracené částky vráceno zpět na vytvořený Kuponer účet.

 • Peníze, které vám cashback na Booking.com pomůže ušetřit, si lze nechat zaslat na svůj bankovní úet.

Zaměřte se na Black Friday na Booking.com

Black Friday neboli Černý pátek je marketingová akce, která probíhá každoročně na konci listopadu. Účastní se ji především internetové a kamenné obchody a v jejím průběhu je vybrané zboží zlevněno i o několik desítek procent. Využít je ovšem možné i Black Friday na Booking.com, který rovněž dává možnost ušetřit za ubytování opravdu výrazně. Pokud tedy vyrážíte na cesty na konci roku, určitě si jej nenechte ujít.

Zaregistrujte se na Booking.com

Pokud se na portálu Booking.com zaregistrujete, získáte přístup k časově omezeným nabídkám, přičemž můžete najít vhodné ubytování i za poloviční cenu. Navíc to má ještě jednu výhodu. Zapojíte se tím totiž do věrnostního programu. Pokud v tomto případě zrealizujete pět pobytů, stanete se automaticky členem Genius (Genius Member). Následně si budete moci zarezervovat ubytování výhodněji, získáte ve vybraném zařízení drink na uvítanou apod.

Nastavte si dobře filtry

Na Booking.com stačí při hledání vhodného ubytování nastavit filtry, a to podle destinace a termínu. Pokud vám jde skutečně o nejnižší cenu, zvolte vyhledávání podle nejnižší ceny. Neměli byste nicméně opomíjet ani další faktory. Při hledání se tedy zaměřte také na hodnocení podle ostatních uživatelů. Předejte tak tomu, že budete ubytováni někde, kde vám to nebude vyhovovat.

Nainstalujte si aplikaci Booking.com Tonight

Další možností, jak ušetřit při cestování a rezervaci hotelů, představuje využití mobilní aplikace Booking.com Tonight. Jedná se o řešení pro ty, kteří shánějí ubytování na poslední chvíli. Každý den po 18. hodině totiž portál zlevňuje některá ubytování, takže pokud rezervaci učiníte na poslední chvíli, můžete ušetřit zajímavou částku. 

Učiňte objednávku v pravý čas

Poslední možnost, jak ušetřit při rezervaci ubytování, představuje učinění objednávky v pravý čas. To se samozřejmě netýká pouze portálu Booking.com, ale platí to pro cestování obecně. V určitých termínech, jako jsou svátky či Vánoce, ale třeba také o víkendech bývá ubytování dražší. Týká se to však i dalších období. Obecně např. bývá výhodnější, když se ubytujete mimo sezónu. 

O společnosti Booking.com

Společnost Booking.com byla založena v roce 1996 v nizozemském Amsterdamu, tehdy ještě pod názvem Booking.nl. Teprve o tři roky později došlo k přejmenování, a to po spojení s Bookings Online. V současné době je společnost součástí Priceline.com a jedná se o celosvětově největší rezervační portál. Nejenže nabízí možnost ubytování ve více než 220 zemích a teritoriích, ale vybírat lze ze zhruba 30 milionů ubytovacích zařízení, mezi něž nepatří pouze hotely, ale také hostely, penziony nebo rodinné vily.

Ubytování můžete samozřejmě vybírat nejen s ohledem na cíl vaší cesty, ale také podle svých finančních možností. Bydlet tak můžete v bungalovech, ale také ve špičkových rezortech. Pokud využijete slevy na Booking.com anebo se budete řídit návodem výše, můžete ušetřit za jakýkoli typ ubytování. Na samotném webu se přitom lze zaměřit nejen na samotné pobyty, ale také na lety, letištní taxi, pronájem automobilů, stejně jako na výběr a zaplacení atrakcí v místě vašeho pobytu.

Využít slevový kód nebo slevu na Booking.com je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Booking.com není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Booking.com cashback?

  Booking.com aktuálně cashback nabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Booking.com aktuální?

  Booking.com nabízí červenec 2021 například tyto slevové kódy:
  • Online ubytování a rezervace se slevou na Booking.com
 3. Jak uplatnit kupon na Booking.com?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Booking.com je uvedený výše.