Slevové kupóny a cashback na Feedo.cz

Aktuální kupóny a slevy na Feedo.cz za říjen 2019

3 x | 5.0

Vše pro Vaše nejmenší naleznete na Feedo.cz. Dětská výživa, hračky, ale i oblečení to vše a ještě více je v nabídce obchodu Feedo.cz. Nakupujte levněji na Feedo.cz se slevovým kódem a cashbackem, kdy Vám vrátíme několik procent z nákupu. Ušetřit při nákupu všeho pro děti můžete také díky dopravě zdarma, kterou automaticky získáte při objednávce nad 1 500 Kč na Feedo.cz. Nakupujte výhodněji s Kuponer.cz Zobrazit celý popis

20 % slevový kód na značku HAMI od Feedo.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 1.1.2020
Kategorie: Zdraví, Potraviny

až 5.0 % cashback

Slevový kód na dopravu zdarma nad 999 Kč za vaši registraci s Feedo.cz

Více >>

až 5.0 % cashback

Platí do 31.10.2021
Kategorie: Nábytek, Oblečení a boty, Drogerie, Dům a zahrada, Sport

až 5.0 % cashback

Podobné kupóny

Až 15 000 Kč slevové kódy na vybrané sety a objektivy Olympus

Více >>

Nejlepší slevy a kupóny
Feedo.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vše co naši nejmenší mohou potřebovat na Feedo.cz

Feedo je specializovaný e-shop s nejširším sortimentem s kojeneckou výživou a dětským vybavením v České republice. Vznikl v roce 2010 a od té doby ulehčuje rodičům život. Aby tak opravdu činil a také šetřil čas a peníze, 90 % objednávek doručuje hned následující den a na své produkty nabízí četné akce, výprodeje a slevy Feedo, které mají podobu nejrůznějších slevových kuponů Feedo, slevových poukázek Feedo a slevových kódů Feedo.

Slevami služby Feedo nekončí

E-shop Feedo není jen kvalitní prodejcem, ale také specialistou v oblasti mateřství. Na jeho stránkách a sociálních sítích se proto objevují časté tematické články, pořádá semináře s odborníky na aktuální témata a vydává vlastní Feedo časopis, čímž se stává nejen výhodným prodejcem, ale i rádcem a pomocníkem.

Slevy Feedo a věrnostní program

Pro větší komfort nákupu nabízí Feedo také věrnostní program. Za každou utracenou jednu korunu na stránkách feedo.cz získáte jeden bod a tyto body můžete do 6 měsíců od nákupu vyměnit za hodnotné dárky, které začínají již na 1499 bodech. Pokud nakupujete výrobky značky Pampers, získáte za každou utracenou korunu jeden bod a i za tyto body lze získat další cenné dárky již od 2100 bodů.

Přeprava a platba

Na stránkách Feedo.cz zaplatíte za své objednávky online platbou z eKonta, platební kartou, bankovním převodem, dobírkou nebo pomocí Twisto (do 5000 Kč), tj. se splatností 14 dní od obdržení. Dobírka je zpoplatněna částkou 25 Kč nebo 40 Kč (pouze Česká pošta). K dopravě na určenou adresu můžete využít firmy Geis – kurýr, DPD, DPD Dnes po Praze, Česká pošta a Geis – výdejní místa. Objednané zboží je zpravidla doručeno do druhého dne od expedice, při volbě DPD Dnes zboží dostanete hned ten den v Praze. Zboží si taky můžete nechat zaslat na jedno z 500 míst po celé České republice a vyzvednout si ho právě tehdy, když budete mít čas. Geis, DPD a Česká pošta jsou zpoplatněné částkou 99 Kč, DPD Dnes částkou 159 Kč a Geis (výdejní místa) částkou 59 Kč.

Informace o Feedo slevách a kupónech

Všechny informace o novinkách, akcích, výprodejích a Feedo slevách naleznete na sociálních sítích, webu a v newsletterech, kde jsou nejčastěji v podobě Feedo slevových kuponů, Feedo slevových poukazů a Feedo slevových kódů. Některé z nich naleznete i na těchto stránkách.