Sevt.cz

Slevové kupóny a cashback na Sevt.cz

Aktuální kupóny a slevy na Sevt.cz za prosinec 2019

3 x | 5.0

Sevt.cz je společnost navazující na více než 60 let trvající tradici firmy. Obchod Sevt.cz je internetové papírnictví, kde naleznete velký výběr psacích potřeba a všeho nezbytného do kanceláře nebo do školy. Kromě papírnického zboží nabízí Sevt.cz i knihy, dorbnou dorgerii nebo dekorace do domácnosti. Při nákupu nad 1 500 Kč budete mít dorpavu zboží až domů zdarma, v případě osobního odběru stačí nakoupit za 200 Kč a objednávku si můžete vyzvednout na jedné ze tří podnikových prodejen Sevt nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny také zdarma. Pro výhodnější nákupy můžete využít některou z aktuálních slevových akcí, některý slevový kód nebo cashback na Sevt.cz. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

100 Kč sleva na vaši emailovou stránku od eshopu Petrklic.cz

Více >>

+ 4.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Sevt.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Sevt.cz

Vznik obchodu Sevt.cz

Společnost SEVT vznikla v roce 1992 jako nástupce Statistického a evidenčního vydavatelství tiskopisů v České republice. Ten byl založen v roce 1954. V minulosti společnost spolupracovala na rozsáhlých projektech, ke kterým patřilo např. zajišťování voleb všech stupňů, kupónová privatizace, distribuce průkazů VZP apod. V současnosti se činnost společnosti rozrostla z tradičního vydávání hospodářských a úředních tiskopisů o další služby a sortiment prodávaný prostřednictvím internetových obchodů a kamenných prodejen.

SEVT v současnosti tedy tvoří, vydává a distribuuje hospodářské a úřední tiskoviny, prodává odbornou literaturu, kancelářské potřeby a školní sortiment, distribuuje věstníky a zpravodaje úředních státních orgánů, úřadů a institucí, administruje předplatné, expediční a distribuční služby a publikuje. O vyřízení objednávek a další chod e-shopu se stará více než 40 zaměstnanců. Výhoda společnost SEVT.cz je, že většinu zboží drží skladem. Zboží pak díky více než 600 výdejním místům po celé České republice dokáže levně  a rychle doručit do blízkosti téměř každému zákazníkovi. Všechny obchody jsou certifikovanými obchody APEK.

O atraktivnost prodávaného zboží se samozřejmě starají i četné akce, výprodeje a SEVT.cz slevy. Slevy lze uplatnit nejčastěji v podobě SEVT.cz slevových kuponů, SEVT.cz slevových poukazů a SEVT.cz slevových kódů.

Doprava a platba na Sevt.cz

Za vybrané zboží může zákazník na e-shopu platit dobírkou, fakturou se splatností po dodání zboží (pouze pro registrované zákazníky), převodem nebo platební kartou. Pokud si nechá zákazník zboží zaslat do jedné z 600 výdejen, může v nich platit hotově nebo platební kartou. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

Zboží je možné odeslat na jedno z 600 výdejních míst, kterými jsou buď prodejny nebo výdejny společnosti Zásilkovna. První služba je zpoplatněna částkou 20 Kč a druhá částkou 49 Kč. Pro zaslání na zadanou adresu může zákazník využít služby PPL a České pošty. Obě služby jsou zpoplatněny částkou 89 Kč. Při odběru v hodnotě převyšující částku 1500 Kč je doprava zdarma.

Slevový kupón na Sevt.cz

Informace o novém zboží, akcích, výprodejích a slevách SEVT.cz lze nalézt na webových stránkách firmy, na sociální síti, v letácích nebo v newsletterech. Slevy, které se zde vyskytují, jsou nejčastěji v podobě slevových kuponů SEVT.cz, slevových poukazů SEVT.cz a slevových kódů SEVT.cz. Některé z nich jsou k nalezení i na těchto stránkách kuponer.cz.

Kupóny a slevy na Sevt.cz, kterým nedávno vypršela platnost