Slevové kupóny a cashback na Freshlabels.cz

Aktuální kupóny a slevy na Freshlabels.cz za listopad 2019

Lifestylový obchod Freshlabels.cz nabízí sortiment od oblečení, přes tašky a batohy až po obuv. Vybírejte mezi známými a zavedenými značkami, ale i mezi těmi menšími módními firmami s rodinným charakterem. Ušetřete na Freshlabels.cz se slevovým kupónem a cashbackem. Kromě slev a kupónů můžete ušetřit i na dopravě zboží, které je kamkoliv po České republice zdarma při nákuu nad 1 000 Kč. Svěží a neokoukaná móda za skvělé ceny, to je Freshlabels.cz, nezapomeňte ušetřit i díky cashbacku! Zobrazit celý popis

hidden trigger

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Freshlabels.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

O počátcích Freshlabels.cz

Freshlabels.cz se od svého založení v roce 2006 zaměřuje na to nejzajímavější od známých i neznámých značek a designérů z celého světa. Zpravidla to jsou produkty, na které nenarazíte na každém rohu. Jeho výběrové kousky pochází od značek a designerů, jako jsou Adidas Originals, Bjorkvin, Burton, Carhartt, Happy socks, Herschel Supply, Humoer, Iriedaily, Keepcup, Komono, Mel, New Balance, Nike, Onitsuka Tiger, Ragwear, Vans, Wemoto, Wesc a další. Kvalitní se tu snoubí s exkluzivitou, příběhem a originální vizí.

Důraz na komfortní nákup

O zákazníky a jejich potřeby se krom třech kamenných obchodů v Praze, Brně a Teplicích stará intuitivní a přehledný e-shop na internetové adrese Freshlabels.cz. Zákazníkovi je umožněno si zboží nejprve v klidu doma prohlédnout, vybrat si to nejlepší a objednat. V případě nejasností si může zboží osobně vyzkoušet v jedné z prodejen. Na vrácení nevyhovujícího zboží má neuvěřitelných 30 dní. Atraktivitu nákupu zvyšují i četné akce, výprodeje a slevy Freshlabels.cz, které je možné uplatnit v podobě nejrůznějších slevových kuponů Freshlabels.cz, slevových poukazů Freshlabels.cz a slevových kódů Freshlabels.cz.

Možnosti dopravy, platby a další výhody

Pokud má zákazní vybráno, za zboží je možná platit na místě hotově nebo kartou. Online platbu lze uskutečnit kreditní kartou, bankovním převodem nebo zrychleným online převodem přes internetové bankovnictví (ČSOB, Komerční banka – MojePlatba, Česká spořitelna, Era, mBank – mPeníze, Raiffeisenbank – ePlatby, GE Money Bank, Sberbank, Fio banka). Žádná ze zmíněných služeb není zpoplatněna.

Vybrané zboží si lze nechat zdarma zaslat na jedno z prodejních míst, kde si ho zákazník může také vyzkoušet, popřípadě hned vrátit. Pokud však jsou tyto místa mimo jeho dosah, je možné objednávku zaslat na zvolenou adresu. To lze udělat pomocí služeb dopravců GLS a DPD. Pro zboží v hodnotě nepřekračující tisíc korun je první služba zpoplatněna částkou 75 Kč a druhá částkou 83 Kč. V případě zboží v hodnotě vyšší než 1000 Kč je doprava zdarma.

Zboží firma zasílá kromě České republiky také na Slovensko. Tehdy je tato služba zpoplatněna částkou 4 euro. Pokud je ale hodnota zboží vyšší než 70 euro, je doprava zdarma. Firma Freshlabels nabízí i rychlý a jednoduchý reklamační systém. Reklamovat lze jak na prodejně, tak poštovním zasláním – nezáleží na tom, zda byla objednávka učiněna offline nebo online. O reklamaci může prodavač rozhodnout na prodejně ihned, ve složitějších případech do tří dnů. V ojedinělých případech maximálně do 30 dnů.

Ušetřete díky slevovým kódům Freshlabels.cz na Kuponeru

Informace o všech novinkách, akcí a slevách se lze zákazník dozvědět na blogu firmy, na jejím webu, facebooku nebo v letácích či newsletteru. Na těchto místech jsou často k nalezení i Freshlabels.cz slevy v podobě Freshlabels.cz slevových kuponů, Freshlabels.cz slevových poukazů a Freshlabels.cz slevových kódů. Některé z nich jsou k dostání i na těchto stránkách kuponer.cz.