Slevové kupóny na Folly.cz

Aktuální kupóny a slevy na Folly.cz za červenec 2021

5x  |  4.8

Folly.cz je eshop s přírodními produkty, najdete zde tak třeba kosmetiku, přípravky pro péči o tělo, ale i potraviny nebo ekologické čistící prostředky. Aby byl Váš nákup výhodnější můžete využít některý z námi nabízených slevových kódů nebo slevu na Folly.cz. Dopravu svého nákupu zdarma získáte při objednávce nad 699 Kč nebo při dopravě na některou z kamenných poboček obchodu Folly.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Folly.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Folly.cz

Vznik Folly.cz

E-shop Folly vznikl roku 2015 a již od svého počátku aspiroval na to nejlepší místo pro nákup přírodní a BIO kosmetiky, ekodrogerie a přírodních potravin a nápojů. Nezaměřoval se ale pouze na lidi, ani domácí mazlíčci mu nebyly cizí. Na jeho stránkách se proto objevily i přírodní produkty pro ně. Folly.cz nabízí přes 70 značek přírodní kosmetiky a péče o zdraví a krásu. Vše si navíc můžete prohlédnout a osahat v jedné ze dvou prodejen v Praze a Brně, které jsou ne náhodou nazvány Hýčkarny. Všechny své návštěvníky firma zdarma odmění diagnostikou pleti nebo líčením.

Výhody pro zákazníky a slevy z Folly.cz

Nejen příjemné ceny, bezchybný servis a doprava zdarma dělají z Folly.cz značku, kterou je třeba brát vážně, jsou to i služby, ke kterým patří diagnostika pleti pro ty, co péči o krásu berou vážně, nebo věrnostní program pro ty, kteří chtějí i něco ušetřit. Pokud se zaregistrujete a utratíte u Folly.cz částku více než 6 tisíc, automaticky získáte na celý další rok slevu 3 % na veškeré zboží. Mimo to můžete získat i další Folly.cz slevy v podobě Folly.cz slevových kuponů, Folly.cz slevových poukazů a Folly.cz slevových kódů.

Hýčkačka a další bonus s Folly.cz

Při osobní návštěvě Hýčkarny si můžete zařídit i tzv. Hýčkačku, kartičku, do které když dostanete deset razítek za deset nákupů nad 199 Kč, získáte dárek v hodnotě 200 Kč nebo další Hýčkačku, u které již za deset dalších razítek získáte dárek dle výběru v hodnotě 500 Kč.

Přeprava a platba zboží z Folly.cz

Za vybrané zboží lehce zaplatíte hotově nebo platební kartou ve Folly Hýčkárně (Praha a Brno) nebo dobírkou, online platební kartou, online bankovním převodem nebo bankovním převodem při nákupu online. Pouze dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč.

Zaplacené zboží si můžete nechat zaslat na zvolenou adresu nebo si ho vyzvednout ve výdejně či v jedné ze dvou kamenných prodejen Folly (Praha a Brno). S první možností pomáhá společnost Česká pošta a DPD. Tato služba je zpoplatněna částkou 79 Kč. S druhou službou pomáhá Uloženka s 279 výdejními místy jen v ČR. Vyzvednutí zboží v odměrovém místě Uloženka nebo v prodejně Folly je zdarma. Zdarma je i předchozí doprava při objednávce nad tisíc korun.

Slevové kupóny Folly.cz

Všechny informace o novinkách, akcích, výprodejích a slevách Folly.cz naleznete na internetových stránkách firmy, na jejím profilu na sociální síti, v letácích nebo v newsletteru, kde jsou k nalezení i slevové kupóny na Folly.cz. Ušetřete se slevami a kupóny, které Vám nabízíme a každý den aktualizujeme.

Využít slevový kód nebo slevu na Folly.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Folly.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Folly.cz cashback?

  Folly.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Folly.cz aktuální?

  Folly.cz nabízí červenec 2021 například tyto slevové kódy:
  • Aktuální akční slevy na eshopu Folly.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Folly.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Folly.cz je uvedený výše.