Slevové kupóny na Folly.cz

Aktuální kupóny a slevy na Folly.cz za říjen 2019

3 x | 5.0

Folly.cz je eshop s přírodními produkty, najdete zde tak třeba kosmetiku, přípravky pro péči o tělo, ale i potraviny nebo ekologické čistící prostředky. Aby byl Váš nákup výhodnější můžete využít některý z námi nabízených slevových kódů nebo slevu na Folly.cz. Dopravu svého nákupu zdarma získáte při objednávce nad 699 Kč nebo při dopravě na některou z kamenných poboček obchodu Folly. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Akční cenově snížené ceny nábytku na eshopu Eurosedacky.cz

Více >>

+ 4.0 % cashback

Platí do 31.10.2020
Kategorie: Nábytek, Dům a zahrada, Všechny Eurosedacky.cz slevy

+ 4.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny
Folly.cz - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik Folly.cz

E-shop Folly vznikl roku 2015 a již od svého počátku aspiroval na to nejlepší místo pro nákup přírodní a BIO kosmetiky, ekodrogerie a přírodních potravin a nápojů. Nezaměřoval se ale pouze na lidi, ani domácí mazlíčci mu nebyly cizí. Na jeho stránkách se proto objevily i přírodní produkty pro ně. Folly.cz nabízí přes 70 značek přírodní kosmetiky a péče o zdraví a krásu. Vše si navíc můžete prohlédnout a osahat v jedné ze dvou prodejen v Praze a Brně, které jsou ne náhodou nazvány Hýčkarny. Všechny své návštěvníky firma zdarma odmění diagnostikou pleti nebo líčením.

Výhody pro zákazníky a slevy z Folly.cz

Nejen příjemné ceny, bezchybný servis a doprava zdarma dělají z Folly.cz značku, kterou je třeba brát vážně, jsou to i služby, ke kterým patří diagnostika pleti pro ty, co péči o krásu berou vážně, nebo věrnostní program pro ty, kteří chtějí i něco ušetřit. Pokud se zaregistrujete a utratíte u Folly.cz částku více než 6 tisíc, automaticky získáte na celý další rok slevu 3 % na veškeré zboží. Mimo to můžete získat i další Folly.cz slevy v podobě Folly.cz slevových kuponů, Folly.cz slevových poukazů a Folly.cz slevových kódů.

Hýčkačka a další bonus s Folly.cz

Při osobní návštěvě Hýčkarny si můžete zařídit i tzv. Hýčkačku, kartičku, do které když dostanete deset razítek za deset nákupů nad 199 Kč, získáte dárek v hodnotě 200 Kč nebo další Hýčkačku, u které již za deset dalších razítek získáte dárek dle výběru v hodnotě 500 Kč.

Přeprava a platba zboží z Folly.cz

Za vybrané zboží lehce zaplatíte hotově nebo platební kartou ve Folly Hýčkárně (Praha a Brno) nebo dobírkou, online platební kartou, online bankovním převodem nebo bankovním převodem při nákupu online. Pouze dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč.

Zaplacené zboží si můžete nechat zaslat na zvolenou adresu nebo si ho vyzvednout ve výdejně či v jedné ze dvou kamenných prodejen Folly (Praha a Brno). S první možností pomáhá společnost Česká pošta a DPD. Tato služba je zpoplatněna částkou 79 Kč. S druhou službou pomáhá Uloženka s 279 výdejními místy jen v ČR. Vyzvednutí zboží v odměrovém místě Uloženka nebo v prodejně Folly je zdarma. Zdarma je i předchozí doprava při objednávce nad tisíc korun.

Slevové kupóny Folly.cz

Všechny informace o novinkách, akcích, výprodejích a slevách Folly.cz naleznete na internetových stránkách firmy, na jejím profilu na sociální síti, v letácích nebo v newsletteru, kde jsou k nalezení i slevové kupóny na Folly.cz. Ušetřete se slevami a kupóny, které Vám nabízíme a každý den aktualizujeme.