Prodeti

Slevové kupóny na Prodeti

Aktuální kupóny a slevy na Prodeti za září 2020

3 x | 5.0

Na Prodeti.cz naleznete nabídku dětského oblečení, hraček, plen a zkrátka všeho co jen můžete pro svého nejmenšího potřebovat. Vyzkoušejte jeden z nějvětších obchodů ve svém oboru a ušetřete díky dopravě zdarma na každý nákup od 1 000 Kč. Kromě toho nabízí Prodeti.cz řadu dalších výhod, jako je bonusový program pro pravidelné zákazníky, možnost výměny nevhodného zboží nebo vrácení nákupu zdarma. S využitím našich slev a kupónů na Prodeti.cz můžete ušetřit ještě více. Další možností je cashback, kdy Vám při nákupu přes Kuponer vrátíme několik procent ze zaplacené částky. Nakupujte výhodněji se slevami a slevovými kódy na Prodeti.cz Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

100 Kč sleva na vaši emailovou stránku od eshopu Petrklic.cz

Více >>

+ 4.0 % cashback

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Prodeti

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Prodeti

Vznik obchodu Prodeti.cz

E-shop Proděti.cz založila v březnu roku 2013 firma Club Shop s.r.o. a již od svého počátku se snaží jít svým přístupem a zákaznickým servisem blíže rodinám, a hlavně maminkám v České republice a dalších evropských zemí. Má k tomu ten nejlepší základ! Lidé, kteří za ní stojí, jsou sami rodiči. Proto svým zákazníkům rozumí, mnoho výrobků a jejich kvalitu sami testují a na svých zkušenostech budují e-shop Proděti.cz. Kvalita výrobků a spolehlivost jeho služeb je pro ně tak prioritou. Exkluzivně spolupracují s některými proslulými značkami, pečlivě sledují světové trendy a snaží se přinést svým zákazníkům to nejvhodnější za rozumnou cenu. Tu často usměrňují i četnými akcemi, výprodeji a Proděti.cz slevami, ke kterým patří Proděti.cz slevové kupony, Proděti.cz slevové poukazy a Proděti.cz slevové kódy.

Zákaznický servis

Lidem za e-shopem je od počátku jasné, že aby mohly být jejich služby spolehlivé, musí mít za sebou dostatečnou oporu. Tou hlavní oporou je bezmála 80 tisíc kusů zboží skladem. Jen s touto základnou je dokonale smysluplné nabízet expresní doručovací službu, která zboží doručí do druhého dne. Mezi zbožím je možné nalézt vše od hraček, oblečení, botiček až po výbavu do pokojíčku, dětskou výživu a plenky.

Za zboží může zákazník platit hotově dobírkou, převodem na bankovní účet společnosti, platební kartou, PayU nebo s pomocí služby KUP NAJISTO – ZAPLAŤTE AŽ PO VYZKOUŠENÍ. Tato služba umožňuje zaplatit bankovním převodem až po převzetí a vyzkoušení zboží. Dobírka je zpoplatněna 39 Kč. Ostatní služby jsou zdarma.

Doprava, platba a vše okolo doručení

Zboží si může zákazník osobně vyzvednout v jedné z poboček Uloženka.cz nebo Poštomat inPost. Tyto služby jsou zpoplatněny částkou 49 Kč, ale pokud hodnota zákazníkova nákup přesáhne hodnotu 1000 Kč, doprava je zdarma. Zboží je také možné odeslat na určenou adresu. V tom případě je navíc účtováno 89 Kč a při útratě přesahující 1000 Kč je i zde doprava zdarma.

Že tito lidé vyznávají rodinné hodnoty, se ukazuje i skrze kreditový systém. Ten svým zákazníkům ukazuje, že se věrnost rozhodně vyplatí. Kredity zákazník dostane za každý nákup a rovnají se minimálně 1 % ceny, v případě platby kartou, pomocí PayU nebo bankovním převodem poté 2 % ceny. Tyto zákazník může proměnit ve slevu hned při dalším nákupu. Sleva ale nesmí přesáhnout dvacet procent jeho ceny.  O dalších slevách se může zákazník dozvědět z newsletterů, webových stránek a facebooku firmy, kde jsou k získání slevy Proděti.cz, ke kterým patří slevové kupony Proděti.cz, slevové poukazy Proděti.cz a slevové kódy Proděti.cz. Některé z nich je možné nalézt také na této stránce.

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Prodeti cashback?

Prodeti bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Jaké slevy jsou na Prodeti aktuální?

Prodeti nabízí září 2020 například tyto slevové kódy:
  • Doprava zadarmo nad 1000 Kč na Prodeti.cz
  • Akční cenově zvýhodněná nabídka se slevou na Prodeti.cz
  • 100 Kč za první nákup za registraci na Prodeti.cz

Jak uplatnit kupon na Prodeti?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Prodeti je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Prodeti, kterým nedávno vypršela platnost