Slevové kupóny na Rossmann.cz

Aktuální kupóny a slevy na Rossmann.cz za září 2021

2x  |  5.0

Rossmann je oblíbený řetězec drogerií, který působí i na českém trhu. Můžete těžit ze široké nabídky kvalitních privátních značek drogerie Rosmann, které jsou však nabízené za příznivou cenu. Rossmann.cz nabízí také věrnostní klub, díky kterému můžete za opakované nákupy výrazně ušetřit. Další z možností, jak nakupovat v drogeriích Rossmann levněji jsou slevové kupony, které můžete získat buď u nás nebo v některé ze speciálních slevových knížek (například během nákupů Ona Dnes). Na Rossmann.cz najdete kvalitní produkty německé značky za zajímavé ceny a se skvělou dostupností po celé České republice.


Přihlaste se a získejte peníze zpět za nákupy ve vybraných obchodech

Jak ušetřit na Rossmann.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Rossmann.cz

Slevové akce a kupóny na Rossmann

Společnost Rossmann byla založena v roce 1972 v Německu. V současné době se jedná o síť drogerií, která působí nejen u našich západních sousedů, ale také v sedmi dalších evropských zemích. Už v roce 1994 přitom vstoupila rovněž na český trh a aktuálně má na našem území více než 140 kamenných prodejen. Čeští zákazníci a zákaznice si navíc mohou prohlédnout pestrý sortiment produktů na internetové stránce Rossmann.cz, kde naleznou i spoustu užitečných informací. 

V kamenných obchodech Rossmann si je možné zakoupit kosmetické produkty, které jsou určeny pro péči o pleť, tělo, vlasy nebo zuby. Dále si lze pořídit líčení, zdravou výživu, výrobky pro děti i pro muže, hygienické potřeby, ale také potřeby pro domácí mazlíčky nebo pro péči o domácnost. Pokud navíc využijete slevy na Rossmann, o kterých se dozvíte na samotném webu, firemních sociálních sítích, v letácích či newsletterech, můžete nakoupit o poznání výhodněji.

Jak uplatnit slevový kupón na Rossmann

Musíme upozornit, že Rossmann.cz není internetovým obchodem, protože společnost neprodává zboží online. Na tomto webu si tak můžete „pouze“ prohlédnout nabízené produkty a zkontrolovat si jejich dostupnost na jednotlivých prodejnách. Slevové kupóny na Rossmann je proto možné uplatnit pouze při nákupu v kamenných obchodech, které se ale nacházejí na celém území České republiky.

Jak ušetřit při nákupu v obchodech Rossmann

Slevové kupóny na Rossmann jsou pouze jednou, nikoli jedinou možností, jak ušetřit při nákupu nabízeného drogistického zboží. Využít je možné také klasické slevy, stejně jako zajímavý věrnostní program. Kromě toho se můžete zaměřit také na marketingovou akci Rossmann Black Friday.

Slevové kupóny

Pokud využijete nějaký ze slevových kupónů na Rossmann, budete moci ušetřit zajímavé částky, protože jednotlivé slevy mohou u vybraného zboží činit i několik desítek procent. Sháníte-li tedy aktuálně drogistické zboží, určitě si prohlédněte nabídku slevových kupónů na Rossmann.

Slevy

Slevy na Rossmann, které už jsou započítány v ceně zboží, si můžete prohlédnout na firemním webu, když si v záhlaví stránky rozkliknete kategorii „Akce a letáky“. Zlevněné produkty najdete i v samotných letácích a o jednotlivých akcích se dozvíte také v případě, přihlásíte-li se k odběru newsletteru. Kromě toho najdete slevy na Rossmann i na firemních sociálních sítích (Facebook, Instagram a LinkedIn).

Rossmann Club

Výhodný nákup (nejen) drogistického zboží si můžete zajistit také tím, že se stanete členem věrnostního programu Rossmann Club. Tímto krokem získáte mobilní aplikaci, která má spoustu výhod. Jaké pozitiva při nákupu vám přinese konkrétně? 

 • Slevový kupón na Rossmann ve výši 20 % na celý nákup. Po registraci vám bude nahrán na věrnostní kartu v mobilním telefonu, jíž stačí předložit při nákupu v některé z prodejen.

 • Členové Rossmann Clubu získají každých 14 dní exkluzivní slevy na již zlevněné zboží z letáku.

 • Zároveň je možné sbírat body za věrnost. Pokud nasbíráte 15 bodů (100 Kč = 1 bod), lze si aktivovat slevu na Rossmann ve výši 15 %.

 • Využít můžete rovněž slevu měsíce, která se vztahuje na vybranou řadu výrobků.

 • Rodiče a prarodiče mohou využít i výhody Rosmánka, díky němuž lze nakoupit zlevněné produkty dětského sortimentu.

 • Členové Rossmann Clubu mohou také v měsíci svých narozenin získat slevový kupón na Rossmann ve výši 10 %. 

Rossmann Black Friday

Marketingová akce Black Friday neboli Černý pátek se koná každý rok, a to vždy na konci listopadu, přičemž v některých obchodech může trvat i do začátku prosince. V tomto období se vzhledem k blížícím se Vánocům samozřejmě nakupuje více, takže se jedná o výhodnou nabídku jak pro nakupující, tak pro obchody. Využijete-li každopádně Rossmann Black Friday, můžete při nákupu drogistických produktů ušetřit opravdu výrazně, takže si jej v letošním roce rozhodně nenechte ujít.

O společnosti Rossmann

Společnost Rossmann byla založena již před téměř 50 lety, neboť existuje od roku 1972. Tehdy otevřel chemik Dirk Roßmann první prodejnu, která nesla název Markt für Drogeriewaren. O 22 let později byla založena první prodejna také v České republice. V současné době společnost působí v osmi evropských zemích. Kromě České republiky a Německa se jedná o Albánii, Kosovo, Polsko, Maďarsko, Španělsko a Turecko. Celkem zde přitom existuje přes 4 000 kamenných prodejen.

Aktuálně je Rossmann významným evropským obchodním řetězcem drogerií, který nabízí nejen široký sortiment brandových produktů, ale také výrobky privátních značek jako Babydream, Svět nápadů, Alterra Naturkosmetik, Isana anebo Altapharma. Všechny tyto výrobky si mohou čeští zákazníci a zákaznice prohlédnout na webu Rossmann.cz a nakoupit v jedné z více než 140 prodejen, které se nacházejí na celém území ČR. Slevy na Rossmann přitom zajišťují výhodnější nákup. 

Využít slevový kód nebo slevu na Rossmann.cz je jednoduché.


 1. Vyberte si slevový kupón, který chcete využít.
 2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit kupón"
 3. Zkopírujte si ponocí klávesové zkratky Ctrl + C (nebo Cmnd + C na MacOS) slevový kupón.
 4. Přejděte na stránky obchodu tlačítkem "Přejít do obchodu".
 5. Slevový kupón vložte v nákupního košíku do příslušného políčka.

Slevy na Rossmann.cz není nutné nijak aktivovat, stačí si vybrat svoji slevu a kliknout na tlačítko "Získat slevu"


Časté otázky a odpovědi


 1. Nabízí Rossmann.cz cashback?

  Rossmann.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.
 2. Jaké slevy jsou na Rossmann.cz aktuální?

  Rossmann.cz nabízí září 2021 například tyto slevové kódy:
  • Aktuální slevová nabídka vybraného zboží s Rossmann.cz
 3. Jak uplatnit kupon na Rossmann.cz?

  Detailní instrukce, jak využít kupon na Rossmann.cz je uvedený výše.