Bigbrands.cz

Slevové kupóny na Bigbrands.cz

Aktuální kupóny a slevy na Bigbrands.cz za září 2020

5 x | 5.0

Široká nabídka designového oblečení, obuvi a doplňků pro domácnost. Na Bigbrands.cz najdete spustu zboží od svých oblíbených značek. Ušetřete více díky slevovému kupónu, aktuálním slevám a cashbacku. Bigbrands.cz je nákupní klub, který spolupracuje s módními značkami a snaží se svým zákazníkům nabízet značkové zboží s výraznými slevami, které jinde nezískáte. My Vám navíc z každého nákupu vrátíme několik procent, cashback můžete kombinovat se slevovým kódem. Doprava zdarma na Bigbrands.cz je od 2 000 Kč. Zobrazit celý popis

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny

Jak ušetřit na Bigbrands.cz

Užitečné informace o obchodě a tipy jak ušetřit díky slevám a kupónům na Bigbrands.cz

Vznik eshopu Bigbrands.cz

Za privátním nákupním klubem Bigbrands.cz stojí firma Brands Diffusion a.s., která jej
zprovoznila začátkem roku 2010. Tento klub svým spuštěním přinesl do České a Slovenské republiky převratný koncept výhodného nakupování přes internet, který má v zahraničí již milióny přívrženců. Do klubu se musí zákazník registrovat, neboť se klub specializuje výhradně na prodej pro své členy.

Veškeré zboží, které je na stránkách Bigbrands.cz nabízeno, je 100% originál. Klub spolupracuje přímo se značkami nebo s jejich předními dodavateli. Právě to mu umožňuje zajistit co nejnižší možnou cenu. Svým členům poskytuje klub nabídku světových značek za ceny se slevou 30 - 85 % z původní maloobchodní ceny doporučené dodavatelem. Tyto Bigbrands.cz slevy jsou mnohdy v podobě Bigbrands.cz slevových poukazů, Bigbrands.cz slevových kuponů a Bigbrands.cz slevových kódů.

Na Bigbrands.cz naleznete širokou nabídku zboží

Na BigBrands.cz zákazníci mohou nalézt značkové oblečení a doplňky, kožené zboží,
kosmetiku, víno, hodinky, šperky, sportovní vybavení, dětské oblečení, hry pro děti a mnoho dalšího. Kromě nejžádanějšího značkového zboží je tu čeká i široká paleta informací o jednotlivých produktech a jejich rozsáhlá fotodokumentace. Bigbrands.cz proto není jen internetový klub, ale doslova výloha se vším, co je třeba k dobrému nákupu. Výběr a nákup dále usnadňuje také jednoduchá a intuitivní navigace na internetových stránkách klubu.

Zakaznický servis

Za zboží je na Bigbrands.cz možné platit dobírkou, platebními kartami, bankovním převodem
na účet firmy nebo PayU. Dobírka je zpoplatněná 50 Kč. Ostatní možnosti jsou zdarma. Zaplacené zboží si může zákazník vyzvednout osobně na některé pobočce firmy Uloženka.cz nebo jej nechat zaslat na určenou adresu. K tomu může využít přepravní společnosti IN TIME, Česká pošta a DPD. Uloženka.cz je zpoplatněna částkou 39 Kč a ostatní přepravní společnosti částkou 99 Kč. V případě, že zákazník nakoupí zboží v hodnotě převyšující 1990 Kč, má dopravu zdarma.

Slevový kupón na Bigbrands.cz

Součástí členství klubu je získávání pravidelných informací o připravovaných akcích a dalších
službách. Jednotlivé značky jsou v prodejní nabídce vždy po omezenou dobu, většinou 3 – 5 dní, a množství zboží je limitováno. Skladba značek se neustále mění a zákazníkům je tak poskytnuta možnost nákupu nových produktů téměř každý den. O akcích, výprodejích a slevách Bigbrands.cz, ke kterým patří také slevové kupony Bigbrands.cz, slevové poukazy Bigbrands.cz a slevové kódy Bigbrands.cz, se může zákazník dozvědět také z facebooku firmy či z jejích webových stránek. Některé z těchto slev je možné nalézt i na zdejších stránkách.

Časté otázky a odpovědi

Nabízí Bigbrands.cz cashback?

Bigbrands.cz bohužel aktuálně cashback nenabízí.

Jaké slevy jsou na Bigbrands.cz aktuální?

Bigbrands.cz nabízí září 2020 například tyto slevové kódy:
  • Velký výprodej na Bigbrands.cz

Jak uplatnit kupon na Bigbrands.cz?

Detailní instrukce, jak využít kupon na Bigbrands.cz je uvedený výše.

Kupóny a slevy na Bigbrands.cz, kterým nedávno vypršela platnost