Slevové kupóny a cashback na Datart

Aktuální kupóny a slevy na Datart za září 2019

Datart již není jen síť kamenných prodejen, ale i jeden z největších eshopů s elektronikou. Využíjte spojení kombinace mnoha kamenných prodejen po celé republice a online nákupu. Své zboží si můžete objednat a vyzvednout na kterékoliv pobočce nebo nechat dopravit přímo domů. Ušetřete při svém nákupu na Datart.cz s aktuálním slevovým kódem a tipy na právě probíhající akce. Uplatněte dostupné slevové kupóny na Datart.cz a nakupujte výhodněji. Zobrazit celý popis

hidden trigger

2 000 kč slevový kód na Espresso Krups Evidence EA890110 s Datart.cz

Více >>

až 1.8 % cashback

Platí do 1.11.2019
Kategorie: Dům a zahrada

až 1.8 % cashback

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Datart - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Kamenné prodejny i eshop s elektronikou

Firma, která stojí za e-shopem Datart.cz, vznikla již v roce 1990 pod názvem DATART INTERNATIONAL, a.s. Ke kamenným obchodům se o patnáct let později, v roce 2005, přidal i internetový obchod. Nyní je firma předním maloobchodním prodejcem zaměřeným na spotřební elektroniku. Působí na českém a slovenském trhu a od svého počátku získala již mnoho obchodních ocenění. V jejích obchodech najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácích spotřebičů, audia, videa, PC a telekomunikační techniky včetně příslušenství. K nákupu zákazníkovi slouží 45 prodejen na území Čech a Slovenska a téměř 1200 zaměstnanců.

Další služby, výprodeje, akce a slevy Datart.cz

Prodejem spotřební elektroniky činnost Datart.cz zdaleka nekončí. Nabízí i záruku nejnižší ceny v kamenných prodejnách, pojištění, prodlouženou záruku, ekologickou likvidaci starého výrobku a bezproblémový záruční a pozáruční servis. Dále nabízí možnost časté úspory formou výprodejů, akcí a Datart.cz slev, nejčastěji v podobě Datart.cz slevových kuponů, Datart.cz slevových poukazů a Datart.cz slevových kódů.

Platba a přeprava u Datart.cz

Za zboží zaplatíte hotově, splátkami nebo kreditní kartou na prodejně a online kartou, dobírkou, bankovním převodem, ePlatbou, splátkami pomocí Home Creditu, službou Mojeplatba, Platba 24 a iBOD na internetovém obchodu. Cena doběrečného je 45 Kč.

Zakoupené zboží si můžete vyzvednout v jedné z 33 prodejen na území Čech nebo v několika stovkách výdejen. Zboží si také můžete nechat zaslat na zvolenou adresu.

  • S tím pomůže přeprava velkých spotřebičů DATART doprava (340 – 790 Kč za okamžité doručení po Praze)
  • Doprava za první dveře (zdarma), přeprava malých spotřebičů a TV do 37“ DPD (zdarma nebo 96 Kč)
  • Večerní doprava kurýrem DPD (40 Kč nebo 130 Kč)
  • Česká pošta – Balík do ruky (zdarma nebo 96 Kč)
  • Česká pošta – Balík na poštu (zdarma nebo 96 Kč)
  • Kurýrem Messenger (199 Kč), IN TIME (zdarma nebo 89 Kč)
  • Osobní odběr ve výdejních místech PONT (zdarma), v prodejně DATART (zdarma)
  • V Poštomatu (zdarma nebo 49 Kč). 

Pokud cena zboží přesáhne částku tisíc korun, platí levnější varianta dopravy.

Informace o akcích, výprodejích, slevách a kupónech na Datart.cz

Informace o akcích, nových produktech, výprodejích i slevách Datart.cz získáte na webu firmy, v letácích, na profilu na sociálních sítích nebo v newsletteru. Tam jsou slevy nejčastěji v podobě slevových kuponů Datart.cz, slevových poukazů Datart.cz a slevových kódů Datart.cz. Některé z nich také obdržíte na těchto stránkách.