Slevové kupóny a cashback na Elnino

Aktuální kupóny a slevy na Elnino za listopad 2019

Hledáte spolehlivou internetovou parfumérii? Pak byste určitě neměli minout Elnino.cz. Jeden z nějvětších prodejců parfému přes internet v Česku se může pochlubit širokou nabídkou produktů, zárukou originality, velice levnou dopravou a dodáním již do druhédo dne. Při nákupu přes Kuponer můžete navíc na Elnino.cz ušetřit díky slevovému kupónu, aktuálním slevám a především pak cashbacku. Z každého nákupu Vám vrátíme několik procent zpět, na Váš účet. Nakupujte u ověřeného prodejce, za skvělé ceny a nyní ještě výhodněji díky slevovému kódu a cashbacku na celou objednávku z Parfemy-elnino.cz Zobrazit celý popis

hidden trigger

Podobné kupóny

Nejlepší slevy a kupóny
Elnino - informace o obchodě

Zjistěte si něco více o tomto obchodě

Vznik společnosti a cesta k eshopu

E-shope Parfemy-elnino.cz založila firma El nino parfum, s.r.o v Praze v ČR. Vznik této firmy se datuje do roku 1998 a od samotného založení se zaměřuje na prodej té nejkvalitnější parfumerie v ČR. V roce 2001 ke svým dvěma kamenným obchodům společnost Parfemy-elnino.cz připojila i plně funkční e-shop. Tento e-shop byl jedním z prvních internetových obchodů s parfémy u nás.

V současnosti e-shop Parfemy-elnino.cz nabízí 438 tisíc kvalitních parfémů v 1500 kategorií. Všechno myslitelné zboží drží skladem, což mu umožňuje dodávat zboží do 24 hodin od objednání. O dalších kvalitách e-shopu Parfemy-elnino.cz svědčí četná ocenění, mezi která patří například i ohodnocení Shop Roku 2009 a 2013. Ta každoročně uděluje společnost HEUREKA.

Sortiment eshopu

E-shop Parfemy-elnino.cz nabízí pouze originální parfémy od tuzemských i světoznámých značek, čímž je zaručena vysoká kvalita. To vše za ceny, které nemají na trhu konkurenci. Tyto ceny dále zatraktivňuje ještě zajímavějšími četnými výprodeji, akcemi a Parfemy-elnino.cz slevami, které je možné získat v podobě Parfemy-elnino.cz slevových kuponů, Parfemy-elnino.cz slevových poukazů a Parfemy-elnino.cz slevových kódů.

Jak je to s dopravou a platbou na Elnino.cz?

Objednané zboží může zákazník zaplatit hotově nebo platební kartou v jedné ze dvou prodejen v Praze (Praha 1 a Praha 3) nebo na centrále v Nové Pace. V případě zaslání na soukromou adresu je možné zaplatit dobírkou, platební kartou nebo online převodem pomocí jedné z bank v Česku zastoupených. Žádná z těchto služeb není zpoplatněna.

Objednané zboží lze poté vyzvednout osobně na jedné ze dvou prodejen, na centrále, nebo na jedné z poboček Uloženka.cz. Uloženka je zpoplatněna částkou 30 Kč a zbývající služby částkou 10 Kč. K dopravení na soukromou adresu je též možné použít službu České pošty – vyzvednutí na poště. Tato služba je zpoplatněna částkou 88 Kč. Kromě osobního vyzvednutí může zákazník zvolit také odeslání na svou adresu. K tomu zde poslouží firmy PPL a Česká pošta. Obě služby jsou zpoplatněny částkou 88 Kč. Všechny parfémy jsou odesílány v den objednání a dodávány zpravidla do 24 hodin.

Ušetřete při svých nákupech

K zpříjemnění nákupu existuje na e-shopu Parfemy-elnino.cz také věrnostní program. Ten nabízí 2% slevu již při pouhé registraci a potvrzení odběru infomailů. Pokud útrata dosáhne částky 6 tisíc Kč, procentní sleva se zvýší na 3 %.

Informace o nových výrobcích, trendech, akcích, výprodejích a slevách Parfemy-elnino.cz lze nalézt na webových stránkách firmy, na sociálních sítích, v letácích nebo v newsletterech. Slevy, které jsou zde k nalezení, jsou nejčastěji v podobě slevových kuponů Parfemy-elnino.cz, slevových poukazů Parfemy-elnino.cz a slevových kódů Parfemy-elnino.cz. Některé z nich je možné nalézt i na těchto stránkách kuponer.cz.