KUPONER img

Jak ušetřit v Teta drogerii? Máme pro vás 10 tipů!

kuponer.cz 11. 04. 2019 1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Teta drogerii patří dlouhodobě k největším tuzemským prodejcům drogistického zboží. Aktuálně navíc míří do světa online marketingu, takže vás bude určitě zajímat, jak při nákupu ušetřit.

Z historie Teta drogerie

Historie sítě prodejen Teta drogerie se začala psát v první polovině 90. let 20. století, neboť v této době vznikla společnost p.k.Solvent. Počet kamenných obchodů se postupně rozrůstal a v roce 2016 překonal v České republice číslovku 500. Ve stejném roce navíc vznikla i nová síť prodejen s názvem Top drogerie, která dnes čítá přes 250 obchodů. Teprve v roce 2019 však dochází ke spuštění e-shopu, v němž mohou zákazníci nakoupit jednoduše online. Navíc se rozšířily možnosti, jak nakoupit drogistické zboží levněji. Kterak tedy při nákupu v Teta drogerii ušetřit?

10 tipů, jak ušetřit při nákupu v Teta drogerii

Akční ceny – sledujte Teta leták

Akční ceny dnes nabízí mnoho kamenných i internetových obchodů. V Teta drogerii jsou snížené ceny na určité produkty obvykle v platnosti zhruba sedm dní. Sledovat Teta leták na tento týden, který je dostupný i online, se tedy vyplatí. A navíc existují i produkty s označením „Dlouhodobě zlevněno“, a to na minimálně na dobu tři měsíců. Celkově pak bývá v akci přes 3 500 výrobků!

Privátní značky

Teta drogerie není pouze prodejcem drogistického zboží, ale také sama vyrábí privátní značky jako Ameté, Ellie, Floré, 4Awardi, Helios Herb, Dentamax, Q-Clean, Q-Power, Q-Soft nebo Happy Mimi. Ba co víc, tyto produkty disponují značkou „Dlouhodobě výhodně“, takže se můžete spolehnout na trvalé nízké ceny.

Slevové kupóny na Tetadrogerie.cz

Fenoménem posledních let jsou rovněž slevové kupóny. E-shop Tetadrogerie.cz samozřejmě není výjimkou. Pokud tedy chcete nakoupit drogistické zboží levněji, nesledujte pouze Teta drogerie leták, ale rozhodně také slevové kupóny. Ušetřit totiž mnohdy můžete mnoho procent oproti běžnému nákupu!

Členství v Teta klubu

Stát se členem Teta klubu lze jednoduchou registrací na prodejně, anebo online na webu. Jeho součástí jsou výhodnější ceny, a to od 30 do 60 %. Klubové slevy přitom opět najdete v Teta letáku na tento týden. Zákazníci navíc získávají i věrnostní kupóny se slevou 10 % na celý nákup.

Program Brouček

Do programu Brouček se mohou přihlásit členové Teta klubu, kteří mají děti ve věku do pěti let. Ti si budou moci levněji pořídit výrobky z řady Baby Dove, k dispozici jsou rovněž pravidelné měsíční kupóny se slevou 10 % na celý dětský sortiment (při nákupu nad 599 Kč) a potěší i 20% narozeninová sleva během životního jubilea syna či dcery.

Body za nákup na sLeky.cz

Držitelé Teta klubové karty mohou dokonce získat body za nákup v jiném internetovém obchodě. Konkrétně se jedná o e-shop sLeky.cz, který prodává široký sortiment produktů od volně prodejných léků přes doplňky stravy a speciální potraviny až po kosmetiku. Před nákupem na sLeky.cz stačí ve svém profilu vyplnit číslo Teta karty.

Kvalitní káva zdarma

Na prodejnách Teta drogerie si zákazníci mohou dát za 20 Kč pravé italské espresso Lavazza, cappuccino, ale i čokoládový Nesquik. Členové Teta klubu nicméně mají při nákupu nad 20 Kč nápoj zcela zdarma.

Objednávka nad 1 000 Kč

Nabídka Teta drogerie je opravdu široká, takže pokud chcete při online nákupu ještě více ušetřit, objednejte si více zboží najednou. Internetový obchod totiž nabízí dopravu po celé České republice zdarma, a to při objednávce nad 1 000 Kč. Počet balíků a způsob doručení přitom nehraje roli.

Teta foto

Vášniví fotografové zřejmě vědí, že na vybraných prodejnách si je možné nechat vytisknout fotografie, ale lze si nechat vyrobit rovněž rozličné foto dárky, kalendáře, kryty na mobily, fotoobrazy či pohledy a přání. Službu Teta foto je dnes navíc možné využít jednoduše online (na Tetafoto.cz) a navíc s různými bonusovými výhodami a množstevními slevami.

Black Friday na Teta drogerii

Black Friday neboli Černý pátek je marketingová akce, která je spojena s výraznějšími slevami, než bývá obvyklé. Koná se přitom na konci listopadu a trvá několik dní. V tomto období tedy určitě sledujte Teta drogerie leták, neboť budete moci ušetřit vyšší částky.